Α2 ΕΣΚΑ-Η: Το πλήρες πρόγραμμα της σαιζόν 2019-20

0
428
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Το πλήρες πρόγραμμα της σαιζόν 2019-20
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Το πλήρες πρόγραμμα της σαιζόν 2019-20
Η φετινή πρεμιέρα της Α2 ΕΣΚΑ-Η είναι προγραμματισμένη για την Τετάρτη 9 Οκτωβρίου μιας και έχει ρεπό ο Πανωλενειακός, που τα εντός έδρας παιχνίδια του θα διεξάγονται τις Δευτέρες. Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του α΄ γύρου έχει ως εξής:
1η Αγωνιστική
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Νίκη Προαστείου
Σκαγιοπούλειο-Κρόνος
Ν.Ε.Π.-Ε.Α. Παραλίας
Κρήνη ’97-Πήγασος
Α.Ε. Αγυιάς-Αιγέας Γαστούνης
Αστέρια Αχαΐας-Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας
Ρεπό: Πανωλενειακός
2η Αγωνιστική
Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας-Α.Ε. Αγυιάς
Αιγέας Γαστούνης-Κρήνη ΄97
Πήγασος-Ν.Ε.Π.
Ε.Α. Παραλίας-Σκαγιοπούλειο
Κρόνος-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Νίκη Προαστείου-Πανωλενειακός
Ρεπό: Αστέρια Αχαΐας
3η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-Κρόνος
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Ε.Α. Παραλίας
Σκαγιοπούλειο-Πήγασος
Ν.Ε.Π.-Αιγέας Γαστούνης
Κρήνη ΄97-Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας
Α.Ε. Αγυιάς-Αστέρια Αχαΐας
Ρεπό: Νίκη Προαστείου
4η Αγωνιστική
Αστέρια Αχαΐας-Κρήνη ΄97
Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας-Ν.Ε.Π.
Αιγέας Γαστούνης-Σκαγιοπούλειο
Πήγασος-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Ε.Α. Παραλίας-Πανωλενειακός
Κρόνος-Νίκη Προαστείου
Ρεπό: Α.Ε. Αγυιάς
5η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-Πήγασος
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Αιγέας Γαστούνης
Σκαγιοπούλειο-Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας
Ν.Ε.Π.-Αστέρια Αχαΐας
Κρήνη ΄97-ΑΕ Αγυιάς
Νίκη Προαστείου-Ε.Α. Παραλίας
Ρεπό: Κρόνος
6η Αγωνιστική
Α.Ε. Αγυιάς-Ν.Ε.Π.
Αστέρια Αχαΐας-Σκαγιοπούλειο
Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Αιγέας Γαστούνης-Πανωλενειακός
Πήγασος-Νίκη Προαστείου
Ε.Α. Παραλίας-Κρόνος
Ρεπό: Κρήνη ΄97
7η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Αστέρια Αχαΐας
Σκαγιοπούλειο-Α.Ε. Αγυιάς
Ν.Ε.Π.-Κρήνη ΄97
Κρόνος-Πήγασος
Νίκη Προαστείου-Αιγέας Γαστούνης
Ρεπό: Ε.Α. Παραλίας
8η Αγωνιστική
Κρήνη ΄97-Σκαγιοπούλειο
Α.Ε. Αγυιάς-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Αστέρια Αχαΐας-Πανωλενειακός
Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας-Νίκη Προαστείου
Αιγέας Γαστούνης-Κρόνος
Πήγασος-Ε.Α. Παραλίας
Ρεπό: Ν.Ε.Π.
9η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-Α.Ε. Αγυιάς
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Κρήνη ΄97
Σκαγιοπούλειο-Ν.Ε.Π.
Ε.Α. Παραλίας-Αιγέας Γαστούνης
Κρόνος-Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας
Νίκη Προαστείου-Αστέρια Αχαΐας
Ρεπό: Πήγασος
10η Αγωνιστική
Ν.Ε.Π.-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Κρήνη ΄97-Πανωλενειακός
Α.Ε. Αγυιάς-Νίκη Προαστείου
Αστέρια Αχαΐας-Κρόνος
Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας-Ε.Α. Παραλίας
Αιγέας Γαστούνης-Πήγασος
Ρεπό: Σκαγιοπούλειο
11η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-Ν.Ε.Π.
Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Σκαγιοπούλειο
Πήγασος-Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας
Ε.Α. Παραλίας-Αστέρια Αχαΐας
Κρόνος-Α.Ε. Αγυιάς
Νίκη Προαστείου-Κρήνη ΄97
Ρεπό: Αιγέας Γαστούνης
12η Αγωνιστική
Σκαγιοπούλειο-Πανωλενειακός
Ν.Ε.Π.-Νίκη Προαστείου
Κρήνη ΄97-Κρόνος
Α.Ε. Αγυιάς-Ε.Α. Παραλίας
Αστέρια Αχαΐας-Πήγασος
Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας-Αιγέας Γαστούνης
Ρεπό: Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
13η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ
Αιγέας Γαστούνης-Αστέρια Αχαΐας
Πήγασος-Α.Ε. Αγυιάς
Ε.Α. Παραλίας-Κρήνη ΄97
Κρόνος-Ν.Ε.Π.
Νίκη Προαστείου-Σκαγιοπούλειο
Ρεπό: Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Α2 ΕΣΚΑ-Η: Το πλήρες πρόγραμμα της σαιζόν 2019-20

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here