ΕΣΚΑ-Η: Η Κλήρωση της Γ’ Φάσης του Πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ

0
1649
ΕΣΚΑ-Η: Η Κλήρωση της Γ' Φάσης του Πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ
ΕΣΚΑ-Η: Η Κλήρωση της Γ' Φάσης του Πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ

Έγινε από την αρμόδια επιτροπή της ΕΣΚΑ-Η η κλήρωση της Γ’ φάσης του πρωταθλήματος  παίδων.
Σχηματίστηκαν 2 όμιλοι που αποτελούνται από της εξής ομάδες:

1ος όμιλος:

Προμηθέας Α.Σ .

ABC(Προοδευτική)

Παναχαϊκή Γ.Ε.

Ηρακλής Γ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ
2ος ομιλος: 

Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

Ε.Α. ΠΑΡΑΛΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α.

ΚΟΡΟΙΒΟΣ Α.Σ.

Αναλυτικά η κλήρωση είναι η εξής:

1ος Ομιλος

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
Π.Γ.Ε. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ABC(ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) 0 – 0
Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ABC(ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
Π.Γ.Ε. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ – ABC(ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) 0 – 0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ABC(ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ)  – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
Π.Γ.Ε. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0 – 0
Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ABC(ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ABC(ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ) – Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0 – 0

 

2ος Ομιλος
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
Β.ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 0
Β.ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
Β.ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ 0 – 0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ 0 – 0

ΕΣΚΑ-Η: Η Κλήρωση της Γ’ Φάσης του Πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here