Εθνική(Παμπαίδες U14 & U15): Επτά κλήσεις από ομάδες ΕΣΚΑ-Η

0
2615
Εθνική(Παμπαίδες U14 & U15): Επτά κλήσεις από ομάδες ΕΣΚΑ-Η
Εθνική(Παμπαίδες U14 & U15): Επτά κλήσεις από ομάδες ΕΣΚΑ-Η

Ακόμα μία προγραμματισμένη προπόνηση θα γίνει στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ για το Κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων U14 και U15.

Οι νεαροί διεθνείς, γεννημένοι το 2004, θα συγκεντρωθούν την Παρασκευή (02/02, 18.30), με την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης να ενημερώνει πως το παρών καλούνται να δώσουν οι εξής:
1. ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
2. ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
3. ΚΟΠΑΚΑΚΗΣ ΡΑΦΗΛ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
4. ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
5. ΒΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
6. ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
7. ΑΒΔΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
8. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ2004 ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
9. ΔΗΜΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 2004 ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
10. ΜΑΤΣΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
11. ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2004 ΕΣΚΔ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
12. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2004 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
13. ΠΛΩΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 Α Β C 
14. ΚΑΡΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 
15. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΟΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
16. ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2004 ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ
17. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2004 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
18. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
19. ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
20. ΚΟΥΡΕΠΗΣ ΗΛΙΑΣ 2004 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
21. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
22. ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
23. ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
24. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΛΚΗΣ 2004 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
25. ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
26. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
27. ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ

Το Κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων γεννημένων το 2003 έχει προγραμματισμένη προπόνηση επίσης την Παρασκευή (02/02), αλλά στις 16.30. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι παρακάτω…
1. Βούκσεβιτς Τρίσταν (2003) Ολυμπιακός
2. Τσολάκης Νίκος (2003) Ολυμπιακός
3. Τόλας Τζουλιάνο (2003) ΑΕΚ
4. Κατσογιάννης Δημήτρης (2003) ΠΑΟ
5. Καλύβας Γιώργος (2003) ΠΑΟ
6. Νικολαΐδης Αλέξανδρος (2003) ΠΑΟ
7. Καλάης Αλέξανδρος (2003) ΑΣΟΠ
8. Νάσης Γιάννης (2003) ΑΟ Πεντέλης
9. Κανελλόπουλος Γιώργος (2003) Πανιώνιος
10. Παλικαράς Μιχάλης (2003) Ίκαρος Καλλιθέας
11. Μερμίγκης Γιάννης (2003) ΑΟ Κύδων
12. Αγγελόπουλος Χρήστος (2003) Έσπερος ΑΟΠΑ
13. Βασιλείου Θάνος (2003) BAC
14. Μανίας Ηλίας (2003) ΓΣ Περιστεριού
15. Γιαννόπουλος Αλέξανδρος (2003) Δούκας
16. Μπαζίνας Αθανάσιος (2003) Απόλλων Πάτρας 
17. Οικονομόπουλος Σωτήρης (2003) Κρόνος Αγ. Δημητρίου
18. Ναυπλιώτης Σωτήρης (2003) BAC

Εθνική(Παμπαίδες U14 & U15): Επτά κλήσεις από ομάδες ΕΣΚΑ-Η

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here