Όλα τα αποτελέσματα του διήμερου στην Δυτική Ελλάδα-Φύλλα αγώνα

0
1960
Όλα τα αποτελέσματα του διήμερου στην Δυτική Ελλάδα-Φύλλα αγώνα
Όλα τα αποτελέσματα του διήμερου στην Δυτική Ελλάδα-Φύλλα αγώνα

Τα αποτελέσματα του διημέρου σε όλα τα παιχνίδια της Δυτικής Ελλάδος, σε εθνικές κατηγορίες και τοπικά πρωταθλήματα:

Χθεσινά αποτελέσματα:

Β΄Εθνική Βορρά

17.00 (Πολυγύρου) Πολύγυρος-Α.Ο. Αγρινίου 

Δεκάλεπτα: 11 – 19, 24 – 31, 33 – 47, 57 – 67.
Πολύγυρος (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Πιπιλιάρης 17(1), Ζαγορίτης 3(1), Πετρίδης, Παπασαραφιανός 7(1), Αράπης 10, Βούλγαρης 2, Χρηστίδης, Νησιώτης 8, Νουκάρης 8(1), Ακριτίδης, Μίκιτς 2.
Α.Ο. Αγρινίου(Μυριούνης): Τασόπουλος 4, Μπερερής 11(1), Τάσσος 23 (14 ριμπάουντ), Πουρνάρας, Μπαρούχας, Σταμούλης, Γκρέκας 4, Μήτσου 3, Γκόβας 19(2), Μακρής 3.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ
Γλαύκος –  Ακράτα 65-59

Δεκάλεπτα: 15-10, 34-30, 47-45, 65-59
Γλαύκος(Πολυδωρόπουλος): Λιβιεράτος , Σερέτης 7(1) , Λαμπρόπουλος 15(1), Αδαμόπουλος ,  Πολυδωρόπουλος 5(1), Παπαβασιλόπουλος 9(2), Σταυράκης, Καλλής 2 , Παλλαδινός,  Λιούρδης 13(1) ,Αναγνωστόπουλος 14(1)
Ακράτα (Ζίζηλας):Σαρίκας, Λάππας 12, Λαφης 15,  Ολύμπιος,  Κατωπόδης 6 , Μανταλβάνος Κώστας 4, Μανταλβάνος  Γεράσιμος,  Μπιτσάκος, Οικονομόπουλος,  Μαλλης 6(2),  Βεσκούκης 16(1)

Κεραυνός Αιγίου – Ίκαρος Καλλιθέας 78-65

Δεκάλεπτα: 17-23, 40-40, 58-51, 78-65
Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Στογιάνοβιτς 10, Χριστοδουλόπουλος, Κάντας, Φωτίου 22 (3), Ζυγάς, Σούλης 2, Σκλάβος 14, Αγγελόπουλος 16 (2), Καραγιάννης 11, Σκόνδρας 3 (1).
Ίκαρος Καλλιθέας (Πανούλιας): Καράμπελας 16 (1), Οικονομάκης, Ζεγκίνογλου 4, Ψαράς 4 (1), Καλεμτζάκης 6 (1), Τσατάς, Μπελίτσης 9 (1), Αρναουτάκης 17(2), Τζέμης 7, Σαλέχ, Σταθόπουλος 2.
Πορφύρας – Έσπερος ΑΟΠΑ 53-63

Δεκάλεπτα: 16-18, 29-38, 43-47, 53-63
Πορφύρας (Παύλος): Παλτόγλου 2, Στεφανής 14, Παπαφωτίου, Οικονόμου, Βούλγαρης 18 (1), Πρέκας, Ιορδάνου 2, Καλαμαράς 8 (2), Σίμος 2, Ντόκος 2, Μπάρμπαρης 5, Κωνσταντίνου.
Έσπερος Α.Ο.Π.Α. (Γκοργκολής): Φραντζής 10 (3), Λαμπρόπουλος Δ. 10 (2), Ροκανάς 3 (1), Θανόπουλος 9 (2), Αγγελόπουλος 8, Οικονομόπουλος 13, Λυμπέρης 8, Παπανικολόπουλος 2.

Α2 ΕΣΚΑ-Η
Υπερίων – ΝΕΟ Ληξουρίου 0-20 α.α

Β’ ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
ΝΕΠ – Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου 56-48
Πήγασος – Σείριος 53-46
Γαλήνη – Ιωνικός 55-57 (51-51 κ.δ)
Σκαγιοπούλειο – Ολυμπιακός Αιγίου 72-55

Β’ ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
Ηρακλής Πύργου – ΣΕΦΑ Ανδραβίδας 49-66
Α.Ε Λεχαινών – Αιγέας Γαστούνης 62-61

 

Σάββατο 3/12

Basket League:

5′ 14-6

1ο Δεκάλεπτο 25-12

15′ 31-23

Ημίχρονο 40-34

25′ 50-43

3ο δεκάλεπτο 58-51

35′ 61-55

Τελικό 74-65

Δεκάλεπτα: 25-12, 40-34, 58-51, 74-65

Απόλλων Πατρών (Μέξας): Χίκεϊ 5 (1), Διαμαντάκος 6, Σλαφτσάκης 10 (1), Μπάβτσιτς 9 (2), Καλινόσκι 12 (2), Κόμπινς 6, Βεργίνης 2, Ντούβνιακ 6, Ράσελ 18, Τσιάρας.

Δόξα Λευκάδας (Μαρκόπουλος): Δεμερτζής 2, Μπασάμπε 3, Ψαθάς 1, Τσαλδάρης 14 (4), Ουέλς 13 (1), Πεταλωτής, Σκοτ 9, Ντόμπλας 10, Ρόμπινσον 13 (3), Τζόνσον.

5′ 10-18

1ο Δεκάλεπτο 23-29

15′ 28-40

Ημίχρονο 40-47

25′ 52-57

3ο δεκάλεπτο 64-65

35′ 76-75

Παράταση 89-89

Τελικό 104-97

Δεκάλεπτα: 23-29, 40-47, 64-65, 89-89 (κ.α.), 104-97.
Ρέθυμνο (Κωνσταντινίδης): Άρνολντ 21 (1), Φιτζπάτρικ 16 (2), Τάλτον 14 (2), Γιαννόπουλος 17 (3), Κράβιτς 20, Κώττας 3, Ραζής, Χριστοδούλου 8, Καμπερίδης 4.
Προμηθέας Πατρών (Βετούλας): Κλαρκ 27 (7), Κρόμα 10 (2), Φαγέ 13 (1), Σαρικόπουλος 15, Μουρ 16 (2), Γκίκας 3 (1), Πέττας 2, Γερομιχαλός 2, Γράβας 9, Τσάμης.

5′ 6-10

1ο Δεκάλεπτο 24-20

15′ 34-31

Ημίχρονο 46-39

25′ 54-41

3ο δεκάλεπτο 68-58

35′ 76-65

Τελικό 89-75

Τα δεκάλεπτα: 24-20, 46-39, 68-58, 89-75
ΑΕΚ (Ζντοβτς): Ούκιτς 12 (2), Σάκοτα 7 (1), Μιλόσεβιτς 15 (1), Λαρεντζάκης, Φάλκερ, Ιβάνοβιτς 19 (3), Μωραΐτης 1, Μαυροειδής 16, Σκουλίδας, Ουίλιαμς 19 (1).
Κόροιβος (Καλαμπάκος): Γκότσερ 13 (3), Μπράουν 19 (5), Μιλουτίνοβιτς 12 (1), Μιχάλογλου 2, Βαν Όστρουμ 5 (1), Σαχπατζίδης 2, Χατζηνικόλας 6 (2), Σπυριδωνίδης, Πόλαρντ 6, Χολ 10.

A2

5′ 7-11

1ο Δεκάλεπτο 15-20

15′ 24-26

Ημίχρονο 43-41

25′ 50-43

3ο δεκάλεπτο 66-57

35′ 69-68

Τελικό 77-78

Δεκάλεπτα: 15-20, 43-41, 66-57, 77-78
Αίολος Αστακού (Κουταλιανός): Μπρόζος 6, Θεοδωράκος 3 (1), Κουμπούρας 8, Παπαδιονυσίου 4, Κατσαρές, Κακλαμάνος 21 (3), Κιτσούλης 8 (2), Χαρισμίδης 16, Λυμπάρης 6 (1), Γκιζόγιαννης 5.
Πανιώνιος (Οικονόμου): Μπάρλος 20 (2), Νοέας 15 (2), Πελεκάνος 16 (1), Σακελλαρίου 6 (1), Καρύδας 12 (2), Μίχαλος, Μπιλλής 3, Ματαλών 4, Μελισσαράτος 2, Δημητριάδης.

Β’ ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
16.30 (Ροιτίκων) Άρης Σουδεναίικων – Πατρέας 58-55
18.30 (Ροιτίκων) Αετός – Τρίτων 47-52


( ! ) Warning: A non-numeric value encountered in /www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001402040{main}( ).../index.php:0
20.0001403784require( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-blog-header.php ).../index.php:17
30.546189764152require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-includes/template-loader.php ).../wp-blog-header.php:19
40.547789808632include( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/single.php ).../template-loader.php:106
50.692393486240locate_template( $template_names = 'loop-single.php', $load = TRUE, $load_once = ???, $args = ??? ).../single.php:28
60.692493486496load_template( $_template_file = '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php', $load_once = TRUE, $args = [] ).../template.php:725
70.692493498264require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php ).../template.php:790
80.699193572928td_module_single_base->related_posts( $force_sidebar_position = ??? ).../loop-single.php:72
90.699393597168td_block_related_posts->render( $atts = ['limit' => 3, 'ajax_pagination' => 'next_prev', 'live_filter' => 'cur_post_same_categories', 'td_ajax_filter_type' => 'td_custom_related', 'class' => '', 'td_column_number' => 3], $content = ??? ).../td_module_single_base.php:955
100.726093802128td_block->get_block_pagination( ).../td_block_related_posts.php:56

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here