Παρακολουθήστε την εξέλιξη των αγώνων της Δυτικής Ελλάδας

0
1533
Παρακολουθήστε την εξέλιξη των αγώνων της Δυτικής Ελλάδας
Παρακολουθήστε την εξέλιξη των αγώνων της Δυτικής Ελλάδας

Παρακολουθήστε την εξέλιξη των αγώνων της Δυτικής Ελλάδας, στα εθνικά πρωταθλήματα Basket League  και A2 ανά πεντάλεπτο και τα αποτελέσματα των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑ-Η:


17.00 (Αμαλιάδας) Κόροιβος – Απόλλων CARNA

Κόροιβος (Καλαμπάκος): Γκότσερ , Μιλουτίνοβιτς , Σταρκς , Μιχάλογλου , ΜακΚλέναν , Σαχπατζίδης , Χατζηνικόλας , Σπυριδωνίδης , Πόλαρντ , Αποστολίδης , Μπεκρής, Ιωακειμίδης,Σανέ

Απόλλων Πατρών (Σκουρτόπουλος): Στόκτον, Χίκεϊ, Μπαρτ, Νιφόρας, Βεργίνης , Διαμαντάκος, Σλαφτσάκης, Κουζέλογλου, Τσιάρας,Καλινόσκι , Ρέινς,Μπάβτσιτς

0-2 Καλινόσκι 08:50

2-2 ΜακΚλέναν 08:20

2-5  τρίποντο Μπάρτ 07 :40

4-5 Στάρκς 06:45

6-5 Μιλουτίνοβιτς 5:17

8-5 Σαχπατζίδης 4:40

8-8 τριποντο Μπαρτ 4:20

10-8 ΜακΚλέναν 4:00

10-11 τρίποντο Μπαρτ )3:30

13-11 τρίποντο Μιλουτίνοβιτς 03:00

15-11 Γκότσερ 2:30

15-13 2/2 βολές Διαμαντάκος 2:17

15-15 Καλινόσκι 1:31

17-15 Γκότσερ 0:50

19-15 Γκότσερ 0:20

19-17 Διαμαντάκος

Λήξη Α’ περιόδου 19-17

22-17 τρίποντο Γκότσερ 10:30

24-17 Πόλαρντ 11:00

26-17 Γκότσερ 11:20

28-17 Μιχάλογλου 14:00

28-18 1/2 Διαμαντάκος 14:40

28-20   2/2 Τσίαρας 14:51

28-22 Διαμαντάκος 15:40

29-22     1/2 Μιλουτίνοβιτς 16:32

31-22 Μιλουτίνοβιτς 17:00

33-22 2/2 βολές ΜακΚλέναν 17:15

33-24 Κουζέλογλου 17:40

36-24 τρίποντο Γκότσερ 18:00

37-24 1/2 βολές Γκότσερ  18:00

37-27 τρίποντο Στόκτον 18:20

39-27 Στάρκς 18:40

42-27 τρίποντο Γκότσερ 19:06

42-29 Μπαρτ

42-29 Λήξη Ημιχρόνου

Κόροιβος:  Γκότσερ 17,  Μιλουτίνοβιτς 8

Απόλλων: Μπαρτ 11, Διαμαντάκος 7

42-31     2/2 βολές Μπαρτ 20:59

45-31 τρίποντο Γκότσερ 21:40

45-33   2/2 βολές Μπαρτ 22:22

45-35 Μπάβτσιτς 23:25

45-37 Μπάβτσιτς 24 :40

Αντιαθλητικό Ρέινς 25:30

47-37 2/2 βολές ΜακΚλέναν

49-37 Πόλαρντ 27:00

49-39     2/3 βολές Μπάβτσιτς 28:49

49-41 Στόκτον 29:00

49-43 Κουζέλογλου 29:30

49-45 2/2 βολές Βεργίνης 29:50

Λήξη Γ’ Δεκαλέπτου 49-45

52-45 Τρίποντο Γκότσερ 30:20

53-45 1 βολή Στάρκς Τεχνική ποινή Κουζέλογλου 30:35

55-45 Γκότσερ 30:50

57-45 Μιχάλογλου 31:15

59-45 Πόλαρντ 32:00

61-45 Στάρκς 32:20

61-48 Καλάθι και φάουλ Μπάβτσιτς     33:36

63-48 Μιλουτίνοβιτς 33:45

63-50 Μπαρτ 34:00

65-50 Μιλουτίνοβιτς 34:40

65-52 Καλινόσκι 35:20

65-54 Καλινόσκι 36:00

36:37 αντιαθλητικό Σανέ

65-55 1/2 βολές Ρέινς

65-57 Ρέινς 36:50

67-57 Στάρκς 37:10

67-57  0/2 βολές Καλινόσκι 37:43

67-60 τρίποντο Μπαρτ 38:11

67-62 Ρέινς 39:15

68-62  1/2 βολές Στάρκς

68-64 Μπάρτ 39:40

68- 64 0/2 βολές Μιλουτίνοβιτς

68-67 τρίποντο Κουζέλογλου 39:48

70-67  2/2 βολές Στάρκς 39:49

71-67 1/2 Γκότσερ 39:54

Τελικό 71-67

Κόροιβος (Καλαμπάκος): Γκότσερ 26 (5), Σανέ, Μακ Λέλαν 8, Μιλουτίνοβιτς 12(1), Σταρκς 13, Μιχάλογλου 4, Σαχπατζίδης 2, Χατζηνικόλας, Σπυριδωνίδης, Πόλαρντ 6.
Απόλλωνας Πατρών (Σκουρτόπουλος): Στόκτον 5 (1), Χίκεϊ, Μπαρτ 22 (4), Βεργίνης 2, Διαμαντάκος 7, Σλαφτσάκης, Μπάβτσιτς 9, Κουζέλογλου 7 (1), Τσιάρας 2, Καλινόσκι 8, Ρέινς 5.

Basket League
17.00 (Τόφαλος) Προμηθέας Πάτρας – ΑΕΚ

5′ 8-11

1ο Δεκάλεπτο 21-18

15′ 28-32

Ημίχρονο 37-46

25′ 46-61

3ο δεκάλεπτο 50-69

35′

τελικό 67-86

Προμηθέας (Αγγέλου): Παπαντωνίου, Μπλάσινγκεϊμ 11 (1), Γκίκας 9 (2), Πέττας 2, Φαγέ 7, Τσάμης, Ντίκερσον, Τζόουνς 11, Τόντιτς 15 (2), Σαρικόπουλος 4, Μουρ 8 (1).
ΑΕΚ (Ζντοβτς): Ούκιτς 11 (1), ΜακΓκράθ 8 (2), Ελονού 2, Βασιλειάδης 17 (5), Χαριτόπουλος 2, Ντίξον 12 (2), Λαρεντζάκης 3 (1), Νιούλεϊ 10 (2), Μαυροειδής, Σκουλίδας, Μαυροκεφαλίδης 15 (1), Τσαλμπούρης 6.

 

 

A2

17.00 (Δ.Α.Κ. Τρίπολης) Αρκαδικός-Αίολος Αστακού

5′

1ο Δεκάλεπτο 18-20

15′

Ημίχρονο 27-33

23′ 29-40

25′

3ο δεκάλεπτο 45-52

35′

Τελικό 66-73

Αρκαδικός (Διαμαντάκος): Καραμαλέγκος 5 (1), Πίννης, Τσακαλέρης 12 (2), Κουρέπης 5, Προδρόμου 13, Ρεντίκας 13 (1), Γαρμπής 5 (1), Ναούμης, Τζουγκαράκης 13,
Αίολος Αστακού (Κουταλιανός): Μπρόζος 6, Κουμπούρας 4 (7 ασσιστ), Παπαδιονυσίου 4, Κατσαρές 3, Κακλαμάνος 16 (3), Κιτσούλης 19 (7ρ), Κασαμπαλής 2, Χαρισμίδης 7, Λυμπάρης 4, Γκιζόγιαννης 8.

Β’ ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
Γαλήνη – Ολυμπιακός Αιγίου 71-42
Σκαγιοπούλειο – Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου 46-39

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
Κένταυρος – Ε.Σ Ιτεών 45-37
Πετεινοί – Κρόνος Στρεφίου 40-31
Σοπωτό – Προοδευτική 41-51

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
Ολυμπιακός Πατρών – Γαλαξίας Δεμενίκων 45-29

 

Παρακολουθήστε την εξέλιξη των αγώνων της Δυτικής Ελλάδας


( ! ) Warning: A non-numeric value encountered in /www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001402168{main}( ).../index.php:0
20.0002403912require( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-blog-header.php ).../index.php:17
30.573789761440require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-includes/template-loader.php ).../wp-blog-header.php:19
40.575389804960include( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/single.php ).../template-loader.php:106
50.706693487400locate_template( $template_names = 'loop-single.php', $load = TRUE, $load_once = ???, $args = ??? ).../single.php:28
60.706793487656load_template( $_template_file = '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php', $load_once = TRUE, $args = [] ).../template.php:725
70.706793499424require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php ).../template.php:790
80.714093574280td_module_single_base->related_posts( $force_sidebar_position = ??? ).../loop-single.php:72
90.714293598520td_block_related_posts->render( $atts = ['limit' => 3, 'ajax_pagination' => 'next_prev', 'live_filter' => 'cur_post_same_categories', 'td_ajax_filter_type' => 'td_custom_related', 'class' => '', 'td_column_number' => 3], $content = ??? ).../td_module_single_base.php:955
100.745993803480td_block->get_block_pagination( ).../td_block_related_posts.php:56

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here