Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα

0
1421
Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα
Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑ-Η στα Εθνικά και Τοπικά Πρωταθλήματα, της Β’ Εθνικής Βορρά, καθώς και όλα τα χθεσινά αποτελέσματα:

Β’ ΕΘΝΙΚΗ

Αγρινίου 15.00 Α.Ο. Αγρινίου-Πολύγυρος

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Χαρίλαος Τρικούπης

 

Γ’ Εθνική

Ακράτας 17.00 ΑκράταΓλαύκος

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Κεραυνός Αιγίου

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος Α.Ο.Π.Α.-Πορφύρας

Α1 ΕΣΚΑ-Η:

14.00 (Γλαύκου) Αίολος Αγυιάς – Α.Σ Κεφαλλονιάς

Α2 ΕΣΚΑ-Η:

12.30 (Ζακύνθου) ΑΓΕ Ζακύνθου – ΕΦΑ Αιγίου

14.00 (Ροϊτίκων) Ποσειδώνας Παραλίας – ΝΕΟ Ληξουρίου

Β’ ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος

17.00 (Αιγίου) Ολυμπιακός Αιγίου – Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου

18.30 (Τόφαλος) Α.Ε Προαστείου – Πήγασος

20.00 (Ροϊτίκων) Γαλήνη – ΝΕΠ

Β’ ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος

16.00 (Ροϊτίκων) Πυρσός – Αετός

18.00 (Ροϊτίκων) Άρης Σουδεναίικων – Ηρακλής Πύργου

18.00 (Αέθλειον) Αιγέας Γαστούνης – ΣΕΦΑ Ανδραβίδας

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος

19.30 (Αλεξιώτισσας) Κένταυρος – Πετεινοί

20.30 (Τόφαλος) Σοπωτό – Α.Ε Κ. Παναγιάς

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος

20.00 (Αέθλειον) Μυρσιναϊκός – Ηλιδα

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος

19.00 (Καλαβρύτων) Α.Ε Καλαβρύτων – Αχαϊκός

Χθεσινά Αποτελέσματα

Basket League

Προμηθέας Πάτρας – Κύμη SEAJETS  81-57

5′ 15-7

1ο Δεκάλεπτο 24-11

15′ 30-19

Ημίχρονο 39-31

25′ 45-36

3ο δεκάλεπτο 59-45

35′ 68-50

Τελικό 81-57
Κόροιβος – Ρέθυμνο CRETAN KINGS 67-78

5′ 7-7

1ο Δεκάλεπτο 16-11

15′ 25-20

Ημίχρονο 34-34

25′ 43-41

3ο δεκάλεπτο 52-55

35′ 57-65

Τελικό 67-78


Αρης – Απόλλων CARNA 79-70

5′ 12-5

1ο Δεκάλεπτο 25-14

15′ 36-26

Ημίχρονο  48-28

25′ 56-39

3ο δεκάλεπτο 65-50

35′ 68-56

Τελικό

Α2

Πανιώνιος-Αίολος Αστακού  59-52

 

5′ 12-4

1ο Δεκάλεπτο 20-14

15′ 24-21

Ημίχρονο 31-27

25′ 37-31

3ο δεκάλεπτο 48-38

35′ 49-42

Τελικό 59-52

ΟΣΕΚΑ.(Αμαξίδιο)
Ήφαιστος Πάτρας – Ίριδα Καβάλας  33-29

Β’ ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
Ιωνικός – Σείριος 45-51
Β’ ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
Πατρέας – Τρίτων 37-50
Γ1 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
Προοδευτική – Κρόνος Στρεφίου 56-59Γ1 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
Κεφαλληνιακός – Αστέρια Αχαίας 53-48
Διαγόρας Βραχν – Α.Ε Ροιτίκων 63-66 (54-54 κ.δ)
Ηρα Προαστείου – ΑΓ.Δημήτριος 54-47
Αχαιός Σαραβαλίου – Ελπίδες 27-55Γ2 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
Ιφιτος Πύργου – ΑΣ Κυλλήνης 60-29
ΑΓΣ Στρουσίου – ΓΣ Γαστούνης 39-45

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
Α.Ο Ψηλαλωνίων – Φοίνικας Αγυιάς 35-32

 

Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα


( ! ) Warning: A non-numeric value encountered in /www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001402168{main}( ).../index.php:0
20.0001403912require( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-blog-header.php ).../index.php:17
30.511189774488require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-includes/template-loader.php ).../wp-blog-header.php:19
40.512689819568include( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/single.php ).../template-loader.php:106
50.660193494184locate_template( $template_names = 'loop-single.php', $load = TRUE, $load_once = ???, $args = ??? ).../single.php:28
60.660293494440load_template( $_template_file = '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php', $load_once = TRUE, $args = [] ).../template.php:725
70.660393506208require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php ).../template.php:790
80.669093582944td_module_single_base->related_posts( $force_sidebar_position = ??? ).../loop-single.php:72
90.669293607184td_block_related_posts->render( $atts = ['limit' => 3, 'ajax_pagination' => 'next_prev', 'live_filter' => 'cur_post_same_categories', 'td_ajax_filter_type' => 'td_custom_related', 'class' => '', 'td_column_number' => 3], $content = ??? ).../td_module_single_base.php:955
100.704193813168td_block->get_block_pagination( ).../td_block_related_posts.php:56

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here