Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα

0
1581
Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα
Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑ-Η στα Εθνικά και Τοπικά Πρωταθλήματα, της Β’ Εθνικής Βορρά, καθώς και όλα τα χθεσινά αποτελέσματα:

Β’ ΕΘΝΙΚΗ

Χαρίλαος Τρικούπης-Ερμής Αγιάς Ρίζος, Νάστος (Ρόζης)

ΔΑΚ Αγ. Παύλου 17.00 Πευκοχώρι-Α.O. Aγρινίου

Γ’ Εθνική
Τέντα 17:00 ΣΚ Καλαμάτα-Α.Ο. Ακράτας
Αιγίου 17:00 Κεραυνός Αιγίου-Α.Ο. Πεύκης
Κ. Αχαΐας 17:00 ΑΟ Αχαγιά ’82-Έσπερος Α.Ο.Π.Α.

Ο.Σ.Ε.Κ.Α.(Αμαξίδιο)
14.30 (Σίνδου) Μέγας Αλέξανδρος ’94 – Ήφαιστος Πατρας

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΙΚΟ
12:00 (Τόφαλος) ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ

Α1 ΕΣΚΑ-Η:
14.00 (Κεφαλλονιάς) Α.Σ Κεφαλλονιάς – Ολυμπιάδα

Α2 ΕΣΚΑ-Η:
15.15 (Ληξουρίου) Ν.Ε.Ο. Ληξουρίου – Α.Ο Δύμης
18.00 (Αλεξιώτισσας) Αχαιός ’47 – Α.Γ.Ε. Ζακύνθου

Β’ ΕΣΚΑ-Η (Μπαράζ Ανόδου)
16.00 (Αλεξιώτισσας) Πήγασος – Α.Ε Λεχαινών
16.00 (Ροιτίκων) Γαλήνη – Ηρακλής Πύργου
18.00 (Ροιτίκων) ΝΕΠ – ΣΕΦΑ Ανδραβίδας

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
20.30 (Αέθλειον) Α.Ε Κ. Παναγιάς – Κένταυρος

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
14.00 (Ροιτίκων) Ελπίδες – Κεφαλληνιακός
20.00 (Αλεξιώτισσας) ΑΓ.Δημήτριος – Διαγόρας Βραχν.

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
16.30 (Αέθλειον) ΑΣ Κυλλήνης – ΑΓΣ Στρουσίου
18.30 (Αέθλειον) Μυρσιναϊκός – Ιφιτος Πύργου

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
19.30 (Αιγίου) Αστέρας Τεμένης – Α.Ε Καλαβρύτων
21.00 (Π.Γ.Ε.) Φοίνικας Αγυιάς – Γαλαξίας Δεμενίκων

Χθεσινά Αποτελέσματα

Basket League

ΠΑΟΚ – Κόροιβος

1ο Δεκάλεπτο 20-7

 

Ημίχρονο 38-25

3ο δεκάλεπτο 56-48

Τελικό 75-66

Κύμη SEAJETS – Απόλλων CARNA

 

1ο Δεκάλεπτο 28-21

 

Ημίχρονο  39-38

3ο δεκάλεπτο 58-48

 

Τελικό 76-70

Α2 

Αίολος Αστακού-Ψυχικό

Φωτογραφία του Νίκος Χολής.

5′ 11-14

1ο Δεκάλεπτο 23-19

15′ 30-24

Ημίχρονο 38-33

25′ 52-42

3ο δεκάλεπτο 60-51

37′ 73-61

Τελικό 80-74

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΙΚΟ
19:00 (Τόφαλος) ΑΟΚ ΑΡΑΤΟΣ 1893 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Α.Σ.   37-92

ΟΣΕΚΑ.(Αμαξίδιο)

20.15(Κλ. Μακεδονικού) Άρης Θεσσαλονίκης-Ήφαιστος  56-22

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
Κρόνος Στρεφίου – Σοπωτό 55-46
Ε.Σ Ιτεών – Προοδευτική(ABC) 63-56

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
Α.Ε Ροϊτίκων – Αχαιός Σαραβαλίου 48-38
Αστέρια Αχαϊας – Ήρα Προαστείου 69-50

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
Γ.Σ. Γαστούνης – Ηλιδα 57-51

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
Ολυμπιακός Πατρών – Α.Ο Ψηλαλωνίων 63-70

 

Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα


( ! ) Warning: A non-numeric value encountered in /www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001402168{main}( ).../index.php:0
20.0001403912require( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-blog-header.php ).../index.php:17
31.008190111368require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-includes/template-loader.php ).../wp-blog-header.php:19
41.010690237768include( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/single.php ).../template-loader.php:106
51.208793825704locate_template( $template_names = 'loop-single.php', $load = TRUE, $load_once = ???, $args = ??? ).../single.php:28
61.208793825960load_template( $_template_file = '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php', $load_once = TRUE, $args = [] ).../template.php:725
71.208893837728require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php ).../template.php:790
81.217793917472td_module_single_base->related_posts( $force_sidebar_position = ??? ).../loop-single.php:72
91.217993940432td_block_related_posts->render( $atts = ['limit' => 3, 'ajax_pagination' => 'next_prev', 'live_filter' => 'cur_post_same_categories', 'td_ajax_filter_type' => 'td_custom_related', 'class' => '', 'td_column_number' => 3], $content = ??? ).../td_module_single_base.php:955
101.261494146416td_block->get_block_pagination( ).../td_block_related_posts.php:56

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here