Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα

0
1376
Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα
Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑ-Η στα Εθνικά και Τοπικά Πρωταθλήματα, της Β’ Εθνικής Βορρά, καθώς και όλα τα χθεσινά αποτελέσματα:

Β’ ΕΘΝΙΚΗ

17.00 (Αγρινίου ) Α.Ο. Αγρινίου-Καρδίτσα

17.00 (Μ. Τσίκινας) ΧΑΝΘ-Χαρίλαος Τρικούπης

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

17.00 (Αιγίου) Κεραυνός Αιγίου – Έσπερος Α.Ο.Π.Α.
17.00 (Γλαύκου) Α.Ο Γλαύκος – Α.Ο Ερμιόνης


17.00 (Π.Σαλπέας) Α.Ο Πορφύρας – Αχαγιά82

Α2 ΕΣΚΑ-Η:
17.30 (Κ.Αχαγιάς) Α.Ο Δύμης – ΑΓΕ Ζακύνθου

Β’ ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
15.00 (Ροιτίκων) Σείριος – Α.Ε Προαστείου
17.00 (Ροιτίκων) ΝΕΠ – Σκαγιοπούλειο
19.30 (Αιγίου) Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου – Ιωνικός

Β’ ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
17.00 (Αέθλειον) ΣΕΦΑ Ανδραβίδας – Πατρέας
18.00 (Αλεξιώτισσας) Τρίτων – Πυρσός
18.00 (Πύργου) Ηρακλής Πύργου – Α.Ε Λεχαινών
19.00 (Ροιτίκων) Αετός – Άρης Σουδεναίικων

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
16.00 (Αρχ. Ολυμπίας) Κρόνος Στρεφίου – Ε.Σ Ιτεών
19.00 (Αέθλειον) Α.Ε Κ. Παναγιάς – Προοδευτική

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
16.00 (Αλεξιώτισσας) ΑΓ.Δημήτριος – Κεφαλληνιακός
21.00 (Ροιτίκων) Α.Ε Ροιτίκων – Ηρα Προαστείου

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
15.00 (Β.Αμαλιάδας) Ηλιδα – ΑΓΣ Στρουσίου

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
14.30 (Αιγίου) Αστέρας Τεμένης – Ολυμπιακός Πατρών
19.30 (Κ.Αχαγιάς) Αχαικός – Α.Ο Ψηλαλωνίων
19.00 (Καλαβρύτων) Α.Ε Καλαβρύτων – Γαλαξίας Δεμενίκων

Χθεσινά Αποτελέσματα

Basket League

17.00 (Περιβόλα) Απόλλων CARNA – Κολοσσός H HOTELS

Φωτογραφία του ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΑΣΑΝΗΣ.

5′  11-3

1ο Δεκάλεπτο  30-15

15′ 36-20

Ημίχρονο 47-24

25′ 51-38

3ο δεκάλεπτο 62-54

35′ 75-58

Τελικό 83-67
17.00 (Δ.Κ. Τρικάλων) Τρίκαλα BC ARIES – Κόροιβος

Φωτογραφία του ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΑΣΑΝΗΣ.

5′ 13-11

1ο Δεκάλεπτο 26-25

15′ 30-27

Ημίχρονο 40-32

25′ 51-37

3ο δεκάλεπτο 51-47

35′ 59-53

Τελικό 72-55


19.30 (ΠΑΟΚ Sports Arena) ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πάτρας

Φωτογραφία του ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΑΣΑΝΗΣ.

5′

1ο Δεκάλεπτο 20-24

15′  28-34

Ημίχρονο 40-43

25′ 42-48

3ο δεκάλεπτο 49-62

35′ 69-65

Τελικό  78-75

A2

17.00 (Δ.Α.Κ. Αστακού) Αίολος Αστακού-Εθνικός

Φωτογραφία του Νίκος Χολής.

5′  15-11

1ο Δεκάλεπτο 23-28

17′ 37-35

Ημίχρονο 48-36

25′ 58-43

3ο δεκάλεπτο  71-49

35′ 81-59

Τελικό 84-70

Α1 ΕΣΚΑ-Η:
Α.Σ Κεφαλλονιάς – Νέοι Έσπερου Α.Ο.Π.Α. 66-47

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
Αστέρια Αχαίας – Ελπίδες 87-83(74-74 κ.δ.)

Γ2 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
ΑΣ Κυλλήνης – Μυρσιναικός  44-63
ΓΣ Γαστούνης – Ιφιτος Πύργου  46-58

Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα


( ! ) Warning: A non-numeric value encountered in /www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001401832{main}( ).../index.php:0
20.0001403576require( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-blog-header.php ).../index.php:17
30.538989770616require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-includes/template-loader.php ).../wp-blog-header.php:19
40.540589815696include( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/single.php ).../template-loader.php:106
50.690793484624locate_template( $template_names = 'loop-single.php', $load = TRUE, $load_once = ???, $args = ??? ).../single.php:28
60.690893484880load_template( $_template_file = '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php', $load_once = TRUE, $args = [] ).../template.php:725
70.690993496648require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php ).../template.php:790
80.699793554584td_module_single_base->related_posts( $force_sidebar_position = ??? ).../loop-single.php:72
90.699993578824td_block_related_posts->render( $atts = ['limit' => 3, 'ajax_pagination' => 'next_prev', 'live_filter' => 'cur_post_same_categories', 'td_ajax_filter_type' => 'td_custom_related', 'class' => '', 'td_column_number' => 3], $content = ??? ).../td_module_single_base.php:955
100.725893784808td_block->get_block_pagination( ).../td_block_related_posts.php:56

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here