Σημερινό πρόγραμμα των ομάδων της Δυτικής Ελλάδας

0
2120
Σημερινό πρόγραμμα των ομάδων της Δυτικής Ελλάδας
Σημερινό πρόγραμμα των ομάδων της Δυτικής Ελλάδας

Οι τρεις εκπρόσωποι της ΕΣΚΑ-Η αγωνίζονται σήμερα στις 5 μ.μ. , έχοντας κρίσιμες αναμετρήσεις στα πλαίσια της 15 ης αγωνιστικής της Basket League, για να ‘αναπνεύσουν’ βαθμολογικά. Στο κλειστό της Περιβόλας ο Απόλλωνας υποδέχεται τα Τρίκαλα και ψάχνει την νίκη και την κάλυψη της διαφοράς +5 του πρώτου γύρου, με την παρθενική παρουσία του κ. Σκουρτόπουλου στους φιλάθλους του Απόλλωνα σε επίσημο παιχνίδι, παρέα με τον Στόκτον και τον Ρέινς, που προστέθηκαν στο ρόστερ για να δώσουν πολύτιμες βοήθειες στην ομάδα. Ο Κόροιβος με την σειρά του καίγεται για την νίκη στο γήπεδο του, με αντίπαλο την Κύμη, άλλωστε δεν είναι τυχαίο που έχει χαρακτηριστεί ως ‘τελικός’. Ο Προμηθέας αγωνίζεται στην Λευκάδα με την ‘ουραγό’ Λευκάδα που παίζει ένα από τα τελευταία της χαρτιά για να σώσει την παρτίδα, με τον Μπλασινγγκέιμ να κάνει το ντεμπούτο του,  αντικαθιστώντας τον τραυματία Κίκι Κλαρκ. Στις 5 μ.μ. ο Αίολος Αστακού θέλει να επιστρέψει στις νίκες με τους Μαχητές για να παγειωθεί στις θέσεις πλέι οφ της Α2. Όπως κάθε αγωνιστική το westbasket θα έχει ενήμέρωση άνα πέντε λεπτά για τις ομάδες Basket League και Α2. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα που περιλαμβάνει και το αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων της ΕΣΚΑ-Η:

Basket League

Κ.Γ. Απόλλωνα 17.00 Απόλλωνας Πατρών-Τρίκαλα BC Π. Αναστόπουλος, Ανδρικόπουλος, Παφίλης (Θεοδωρόπουλος)

 

Δ.Κ.Γ Ήλιδας 17.00 Κόροιβος-Κύμη Γ. Πουρσανίδης, Μπήτης, Τσώνος (Θεοδοσόπουλος)

Κ.Γ. Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Προμηθέας Πατρών Καρακατσούνης, Μαγκλογιάννης, Συμεωνίδης (Μιναρετζόπουλος)

A2

Δ.Α.Κ. Αστακού 17.00 Αίολος Αστακού-Μαχητές Θεονάς, Σκούτας, Γιακείμη (Πίγκας)

Β’ ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
17.30 (Ροιτίκων) ΝΕΠ – Α.Ε Προαστείου
19.30 (Ροιτίκων) Σείριος – Ολυμπιακός Αιγίου
21.15 (Αλεξιώτισσας) Σκαγιοπούλειο – Γαλήνη

Β’ ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
19.30 (Αλεξιώτισσας) Τρίτων – Αιγέας Γαστούνης

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
18.30 (Τόφαλος) Σοπωτό – Πετεινοί

Γ1 ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
13.00 (Κεφαλλονιάς) Κεφαλληνιακός – ΑΓ.Δημήτριος
15.30 (Ροιτίκων) Ελπίδες – Αστέρια Αχαίας
21.00 (Ροιτίκων) Ηρα Προαστείου – Α.Ε Ροιτίκων

 

Σημερινό πρόγραμμα των ομάδων της Δυτικής Ελλάδας


( ! ) Warning: A non-numeric value encountered in /www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001401992{main}( ).../index.php:0
20.0001403736require( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-blog-header.php ).../index.php:17
30.583290178832require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-includes/template-loader.php ).../wp-blog-header.php:19
40.584990223912include( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/single.php ).../template-loader.php:106
50.713893905248locate_template( $template_names = 'loop-single.php', $load = TRUE, $load_once = ???, $args = ??? ).../single.php:28
60.713993905504load_template( $_template_file = '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php', $load_once = TRUE, $args = [] ).../template.php:725
70.713993917272require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php ).../template.php:790
80.721193999944td_module_single_base->related_posts( $force_sidebar_position = ??? ).../loop-single.php:72
90.721294024184td_block_related_posts->render( $atts = ['limit' => 3, 'ajax_pagination' => 'next_prev', 'live_filter' => 'cur_post_same_categories', 'td_ajax_filter_type' => 'td_custom_related', 'class' => '', 'td_column_number' => 3], $content = ??? ).../td_module_single_base.php:955
100.751794229144td_block->get_block_pagination( ).../td_block_related_posts.php:56

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here