Πέμπτη, 13 Ιουνίου, 2024
Αρχική BASKET LEAGUE A1 Τηλεοπτικό πρόγραμμα της Basket league τις πρώτες 4 αγωνιστικές

Τηλεοπτικό πρόγραμμα της Basket league τις πρώτες 4 αγωνιστικές

0
2101
Τηλεοπτικό πρόγραμμα της Basket league τις πρώτες 4 αγωνιστικές
Τηλεοπτικό πρόγραμμα της Basket league τις πρώτες 4 αγωνιστικές

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα των πρώτων τεσσάρων αγωνιστικών του πρωταθλήματος ανακοίνωσε ο ΕΣΑΚΕ.

Την πρώτη αγωνιστική και οι τρεις ομάδες της ΕΣΚΑΗ, έχουν τηλεοπτική μετάδοση, ο Κόροιβος το Σάββατο με τον Ολυμπιακό, ο Απόλλωνας την Κυριακή, που υποδέχεται την ΑΕΚ και ο Προμηθέας την ίδια μέρα, όπου φιλοξενείται από τον Παναθηναϊκό.
Το ντέρμπι των “αιωνίων” (2η αγωνιστική) ορίστηκε Δευτέρα στο ΣΕΦ και το τζάμπολ θα δοθεί στις 19.00′.

Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα των 4 αγωνιστικών της Α1:
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 8 Οκτωβρίου

Λαύριο (17.00) Λαύριο DHI – Κύμη Seajets (Novasports 2)
Αλεξάνδρειο (17.00) Άρης – Τρίκαλα BC Aries (Novasports 2)
Βενετόκλειο (17.00) Κολοσσός H Hotels – Ρέθυμνο Cretan Kings (Novasports 2)
Ήλιδα (18.30) Κόροιβος – Ολυμπιακός (Novasports 3)
Λευκάδα (17.00) Δόξα Λευκάδας – ΠΑΟΚ (Novasports 2)

Κυριακή 9 Οκτωβρίου
*ΟΑΚΑ (19.00) Παναθηναϊκός Superfoods – Προμηθέας Πάτρας (Novasports 2)
Περιβόλα (17.00) Απόλλων Πάτρας Carna – ΑΕΚ (Novasports 1)
*Ο αγώνας θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών.

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 15 Οκτωβρίο
υ
ΟΑΚΑ (17.00) ΑΕΚ – Λαύριο DHI (OTE Sport 4)
Τρίκαλα (17.00) Τρίκαλα BC Aries – Απόλλων Πάτρας Carna (Novasports 2)
“Μ. Μερκούρη” (16.00) Ρέθυμνο Cretan Kings – Άρης (Novasports 2)
Πυλαία (17.00) ΠΑΟΚ – Κολοσσός H Hotels (Novasports 4)

“Δ. Τόφαλος” (17.00) Προμηθέας Πάτρας – Δόξα Λευκάδας (Novasports 2)
Χαλκίδα (17.00) Κύμη Seajets – Κόροιβος (Novasports 2)
Δευτέρα 17 Οκτωβρίου
ΣΕΦ (19.00) Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Superfoods (OTE Sport 4)

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 22 Οκτωβρίου

Λαύριο (17.00) Λαύριο DHI – Τρίκαλα BC Aries (Novasports 2)
Περιβόλα (17.00) Απόλλων Πάτρας Carna – Ρέθυμνο Cretan Kings (Novasports 2)
Αλεξάνδρειο (19.15) Άρης – ΠΑΟΚ (Novasports 3)
Βενετόκλειο (17.00) Κολοσσός H Hotels – Προμηθέας Πάτρας (Novasports 2)
Λευκάδα (16.00) Δόξα Λευκάδας – Ολυμπιακός (Novasports 1)
Χαλκίδα (17.00) Κύμη Seajets – ΑΕΚ (Novasports 2)

Κυριακή 23 Οκτωβρίου
ΟΑΚΑ (17.00) Παναθηναϊκός – Κόροιβος (Novasports 3)

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 29 Οκτωβρίου

“Μ. Μερκούρη” (17.00) Ρέθυμνο Cretan Kings – Λαύριο DHI (Novasports 2)
Πυλαία (17.00) ΠΑΟΚ – Απόλλων Πάτρας Carna (Novasports 2)
“Δ. Τόφαλος” (17.00) Προμηθέας Πάτρας – Άρης (Novasports 4)
Ήλιδα (17.00) Κόροιβος – Δόξα Λευκάδας (Novasports 2)
Τρίκαλα (17.00) Τρίκαλα BC Aries – ΑΕΚ (Novasports 2)

Κυριακή 30 Οκτωβρίου
ΣΕΦ (17.00) Ολυμπιακός – Κολοσσός H Hotels (OTE Sport 4)

Δευτέρα 31 Οκτωβρίου
ΟΑΚΑ (18.00) Παναθηναϊκός Superfoods – Κύμη Seajets (Novasports 2)

Τηλεοπτικό πρόγραμμα της Basket league τις πρώτες 4 αγωνιστικές

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here