Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

0
753
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής των τριών ομίλων
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

Δείτε συνοπτικά τα αποτελέσματα της δέκατης αγωνιστικής των τριών ομίλων της Β’ ΕΣΚΑ-Η, τα φύλλα αγώνα, δείτε τις βαθμολογίες των ομίλων και την επόμενη αγωνιστική:

 

1ος Όμιλος

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 1ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 10ης αγωνιστικής

Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ – Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 44-55
Δεκάλεπτα: 11-08, 24-23, 36-33, 44-55

Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ : (Κατηφόρης) Ν.Λιόλιος 11, Λαζανάς 1, Νικολόπουλος 3(1), Φραντζής 2, Μαντάς 2, Μίχος, Φίζι 8, Καρατζογιάννης 3(1), Π.Λιόλιος 13(1), Πανέτας 1.

Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ: (Κοριανίτης) Ματσάνκος, Αγουρίδης, Γεωργακάκης 5(1), Γιαννακόπουλος 2, Κανταρτζόπουλος 16(1), Μιαούλης 13(2), Καψιώτης, Καμίλης 2, Κονταργύρης, Καρκούλης 10, Κάψαλος 7.

Γ.Σ ΑΧΑΪΚΟΣ – Γ.Σ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 44-46
Δεκάλεπτα: 06-10, 20-18, 34-31, 44-46

Γ.Σ ΑΧΑΪΚΟΣ: (Μαρινάκης) Παπαζαφείρης 6(2), Σπηλιωτακόπουλος, Βεσκούκης 2, Γκόβας, Ξενογιάννης 5(1), Πανουτσόπουλος 4, Μαργαρίτης 10(1), Ταρνάρης 17(3), Ρετσινάς, Σίνος.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: (Αντωνακόπουλος) Νταβλούρος 5(1), Α.Γαρώνης 5, Αργίτης 20(1), Σέρμπος, Ντόκος 2, Δίπλαρος 2, Φόγκλ 12.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ – Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 67-71
Δεκάλεπτα: 15-21, 34-41, 48-58, 67-71

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ: (Διονυσάτος) Φίλης, Μιχελής 16, Κόγκος 9, Στεφανάτος 8(1), Μίχος 5(1), Τσαγκρώνης 3, Σταυρόπουλος 6, Δημακόπουλος 9, Καρόκης 2, Κρικέλας 9(1), Μαλαμής.

Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: (Αλεξανδρόπουλος) Λιοφάγος 12(3), Κούτουλας, Φατούρος 3(1), Κάμπασης 5(1), Σαββόπουλος, Παπαθανασόπουλος 20, Λύρας 11, Στούμπανος, Π.Ρουμελιώτης 20.

ΡΕΠΟ : ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ

2ος Όμιλος

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 2ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 10ης αγωνιστικής

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ 60-29
Δεκάλεπτα: 14-10, 34-17, 56-21, 60-29

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ: (Μπαλτζώης) Τρίγκας 10, Τηλιακός 5, Ντούρος 25(2), Γκιώνης 9, Κατσωνόπουλος, Παζιούρος, Δαβίλας 2, Μπιτσάκος 7(1), Καραφωτιάς, Δημητρόπουλος 2.

ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ: (Στρατίκης) Κομνηνός 10(1), Δημητρόπουλος, Κόλλιας 9(1), Κιάφας 2, Γασπαράτος 8, Καραντώνης, Χρυσανθακόπουλος.

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ – Α.Ο ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟΥ 54-86
Δεκάλεπτα: 17-31, 31-43, 40-69, 54-86

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ: (Κουρής) Τσατσούλης 2, Κουρής, Ραγκαβάνης, Τσουκαλάς 2, Καραγιάννης , Κυριαζής, Καλλιβωκάς 6, Α.Παπαγεωργίου, Β.Παπαγεωργίου 21(4), Ζησιμάτος, Βαλέρας 9(2), Φωτόπουλος 14.

ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ: (Μιχαλόπουλος) Σταύρου 2, Ζαβέρδας 22, Κλουκινιώτης 11, Χριστοδουλόπουλος 3(1), Καλογερόπουλος 7(1), Πετρόπουλος 10, Ζήσης 16(2), Αντωνόπουλος 11, Σακελλάρης 4, Γκαντολούδης, Παπαγεωργόπουλος

Ε.Σ ΙΤΕΩΝ – Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ 53-63
Δεκάλεπτα: 08-14, 24-23, 42-40, 53-63

Ε.Σ ΙΤΕΩΝ: (Μπαμπίλης) Μουλαγιάννης 8, Κατσαΐτης 11, Σπυρόπουλος 10, Καρπής 2, Κορμπάκης 12, Νικολάου 3(1), Παπαγεωργόπουλος 3, Ζήσης, Μπαμπούλας, Σταυρογιαννόπουλος 4.

Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ: (Τερζής) Ε.Ευαγγελίου 3(1), Ρέγκλης 1, Γ.Ευαγγελίου 9, Αλετράς 4, Κινινής 12, Σταθόπουλος, Κουτρουμάνης 17, Ζαννίδης 2, Αντωνόπουλος 2, Παστός 6(1), Φρένγκου 5(1), Μαυροειδής 2.

ΡΕΠΟ : ΑΠΣ ΠΑΤΡΕΑΣ

3ος Όμιλος

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 3ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 10ης αγωνιστικής

Γ.Ε. ΣΚΙΛΟΥΝΤΟΣ – Α.Σ.Σ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 83-79
Δεκάλεπτα: 20-15, 38-41, 54-57, 83-79.

Γ.Ε. ΣΚΙΛΟΥΝΤΟΣ: (Μοσχοπούλου) Δ.Αναστασόπουλος 5, Μπούκλης 3, Κουτσόπουλος 16(3), Μπαλιούκος 5, Κ.Αναστασόπουλος 6, Μωραΐτης 20(1), Α.Αναστασόπουλος, Γενοβέζος 26, Π.Καρνάρος, Καφετζής, Σιδηροκαστρίτης 2.

Α.Σ.Σ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: (Κιούφης) Γκάβαλος 4(1), Βισβάρδης 24(2), Τσίρος, Στάνα, Τεφάνης 36(4), Νιπεργιάλης, Βυθούλκας, Χαρίτος 9, Χρυσόστομος 6.

Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – Γ.Σ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 73-58
Δεκάλεπτα: 17-10, 36-22, 60-38, 73-58.

Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: (Κωστίδης) Βαλλιανάτος 4, Τσιμπούκης 10, Χήτος 3(1), Παντελειός 2, Λουκέρης 10, Βασιλόπουλος 2, Καραμπατσάκης 2, Χρηστάτος 3(1), Παλημέρης 16(3), Μουίκης 15(1), Καραπέτσας 6, Παπαδάτος.
Γ.Σ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ: (Δαλαμάρας) Κολοτούρος 11, Φωτόπουλος 4, Κοτσέτας 2, Μαρίνος 10, Σκουρλής, Κουσούνης 16(3), Λεμποτέσης 5, Σουπούλι 7, Χαραλαμπόπουλος 3.

Α.Ο ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ – Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ 46-64
Δεκάλεπτα: 07-22, 20-40, 37-54, 46-64

Α.Ο ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ: (Λεβεντάκος) Κοπανάς 8, Τσάμπρας 6, Βγενόπουλος 3(1), Γρίβας 5(1), Φράγκος 3(1), Σκούφος 16(1), Κόρδας 5(1), Γαβρίλης.

Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ: (Κωστόπουλος) Κίντος 5(1), Μαρίνος 2, Αδαμόπουλος 3, Δαρβίρας 4, Παπαδόπουλος 16, Ευσταθόπουλος 6, Μάρκου 14, Νικολόπουλος 9, Αντωνόπουλος 5.

ΡΕΠΟ : Α.Ο ΑΙΓΕΑΣ

Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here