Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

0
628
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής των τριών ομίλων
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

Δείτε συνοπτικά τα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής των τριών ομίλων της Β’ ΕΣΚΑ-Η, τα φύλλα αγώνα, δείτε τις βαθμολογίες των ομίλων και την επόμενη αγωνιστική:

 

1ος Όμιλος

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 1ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 1ης αγωνιστικής

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ – Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ 46-65

Δεκάλεπτα: 07-18, 23-33, 36-50, 46-65

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ: (Διονυσάτος) Λατάνης, Φίλης, Μιχελής 3, Στεφανάτος 2, Α.Γεωργίου 2, Βουρνούς, Τσαγκρώνης 2, Κρικέλας 10, Δημακόπουλος 11(3), Κόγκος, Τσιριπέρου 16(2), Καρόκης.

Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ : (Κατηφόρης) Ν.Λιόλιος 12(1), Λαζανάς 4, Νικολόπουλος 16(5), Τσιμιγκάτος 4, Μαντάς 3(1), Φίζι, Καρατζογιάννης 2, Π.Λιόλιος 9, Μέρμηγκας 13(1), Παπαδόπουλος 2.

Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΧΑΪΚΟΣ 52-44

Δεκάλεπτα: 19-13, 31-19, 39-32, 52-44

Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: (Αλεξανδρόπουλος) Λιοφάγος 2, Φατούρος, Κούτουλας 10(2), Παπανικολάου 14(1), Κάμπασης 13, Σταματάκης, Π.Ρουμελιώτης 13, Λαζάκης.

ΑΧΑΪΚΟΣ: (Μαρινάκης) Παπαζαφείρης, Γκόβας 2, Βεσκούκης 14(2), Μαργαρίτης 11, Ρετσινάς 7, Καρανικόλας, Βλάχος 10, Σίνος.

Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ 57-46

Δεκάλεπτα: 19-08, 31-18, 37-38 , 57-46

Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ: (Κοριανίτης) Ματσάνκος 4, Γεωργίου, Θεοδωρόπουλος, Γιαννακόπουλος 4, Κανταρτζόπουλος 17(3), Μιαούλης 22(2), Μπούμπαλης, Καμίλης 2, Μπαμπούνης 2, Καρκούλης 4, Καπότης 2.

ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ: (Καραχατζίδης) Μπακουλόπουλος 3(1), Κατσαδωράκης 1, Μουρκογιάννης 2, Σινεγαλιάς 6, Καρκαβίτσας, Παπαπαύλου 1, Μπάφας 5, Αθανασίου 1, Μπέρτσος 15(3), Τριανταφύλλου 12(1), Βίτσος.


ΡΕΠΟ : Γ.Σ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

2ος Όμιλος
B΄ ΕΣΚΑ-Η: 2ος Όμιλος
Τα φύλλα αγώνα της 1ης αγωνιστικής

ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ – ΑΠΣ ΠΑΤΡΕΑΣ 53-44

Δεκάλεπτα: 14-07, 23-21, 39-35, 53-44

ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ: (Στρατίκης) Κομνηνός 15(4), Δημητρόπουλος 2, Γασπαράτος 12(1), Σκαμαντζούρας, Κόλλιας, Κιάφας 6(2), Γεωργακόπουλος 5(1), Ροδόπουλος 1, Νικολόπουλος 10, Μιχαλόπουλος 2.

ΑΠΣ ΠΑΤΡΕΑΣ: (Αγγελόπουλος) Γραμματικόπουλος 4(1), Τζούρας 6, Ρήγος, Μπέλλας 3(1), Ψαλτάκης 8(1), Κοροβέσης 10(1), Σπανός 4, Καβουλάς, Αλεξανδρόπουλος 6, Φραγκισκάτος 1, Κοτοπούλης, Χατζημιχάλης 2.

Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ – Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ 67-48

Δεκάλεπτα: 17-14, 34-24, 41-31, 67-48

Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ: (Τερζής) Ε.Ευαγγελίου 13(1), Ρέγκλης 10(2), Φαϊτάκης 3(1), Γ.Ευαγγελίου 8, Αλετράς, Κινινής 4, Σταθόπουλος, Μπούτος 10, Κουτρουμάνης 12, Ζαννίδης 5(1), Τερζής 2.

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ: (Κουρής) Τσατσούλης, Κουρής, Τσουκαλάς 2, Καραγιάννης, Μπίτσας 4, Γεωργόπουλος, Σακελλαρόπουλος 7(1), Β.Παπαγεωργίου 3(1), Βαλέρας 17(1), Α.Παπαγεωργίου, Φωτόπουλος 15.

Ε.Σ ΙΤΕΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 49-43

Δεκάλεπτα: 15-14, 23-26, 32-35, 49-43

Ε.Σ ΙΤΕΩΝ: (Αθανασακόπουλος) Μουλαγιάννης 9, Κατσαΐτης 5, Νικολάου, Κορμπάκης 6(2), Σπυρόπουλος 5, Καρπής 10(2), Α.Καστής 2, Κακλαμάνης 10(1), Παπαγεωργόπουλος 2, Μπαμπούλας.

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ: (Ξυλιάς) Τρίγκας, Τηλιακός 5(1), Πλατυκώστας, Ματουσίδης, Ντούρος 13(1), Γκιώνης 6, Κατσωνόπουλος, Παζιούρος, Δαβίλας 13(3), Παληοθόδωρος 6, Δημητρόπουλος.

ΡΕΠΟ : Α.Ο ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟΥ


3ος Όμιλος
B΄ ΕΣΚΑ-Η: 3ος Όμιλος
Τα φύλλα αγώνα της 1ης αγωνιστικής

Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ – Α.Ο ΑΙΓΕΑΣ 56-54

Δεκάλεπτα: 17-19, 34-36, 42-47, 56-54

Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ: (Κωστόπουλος) Καλοπίσης 2, Παπαδόπουλος 4, Αδαμόπουλος Ηλιόπουλος 23(3), Κλάδης 3, Παπαγεωργίου 10(1), Ευσταθόπουλος 2, Σταθακόπουλος, Νικολόπουλος, Αντωνόπουλος 12.

Α.Ο ΑΙΓΕΑΣ: (Κουκουζέλης) Σ.Γιαννακόπουλος 11(2), Πέππας, Ράλλης, Νικολόπουλος, Τζιμόπουλος 6, Φίτσαλος, Ζαφείρης, Παρασκευόπουλος 28(1), Κόλλιας 1, Κορδοπάτης 5, Κλάδης 3(1), Καλατζής.

ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 45-89

Δεκάλεπτα: 12-19, 18-49, 35-69, 45-89

ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: (Κιούφης) Γκάβαλος 3(1), Βισβάρδης 28(4), Τεφάνης 9(1), Στάνα, Κουτσουβέλης, Νιπεργιάλης, Τσίρος, Καούκης, Ζέζας 5.

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: (Κωστίδης) Βαλλιανάτος 6, Τσιμπούκης 14, Παντελειός 2, Μανέντης 6, Παλημέρης 12(2), Κόμης 1, Κανναλάτος, Χήτος 14(2), Μουίκης 9, Καραπέτσας 14, Παπαδάτος 6, Λουκέρης 5(1).

Γ.Ε ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΟΣ – Α.Ο ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ 68-44
Δεκάλεπτα: 29-14, 46-23, 59-35, 68-44

Γ.Ε ΣΚΙΛΟΥΝΤΟΣ: (Μοσχοπούλου) Δ.Αναστασόπουλος 9, Κουτσόπουλος 3, Κ.Αναστασόπουλος 8, Φωτεινόπουλος 5(1), Μπαλιούκος 7, Μωραΐτης 17(4), Σαγρής 13(1), Καρνάρος, Καφετζής, Σιδηροκαστρίτης 6.

Α.Ο ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ: (Λεβεντάκος) Αγαλιάνος 2, Γκαβαίος 9(1), Γιάνναρος, Φράγκος, Αντωνόπουλος, Βγενόπουλος, Σκούφος 12, Κόρδας 9(2), Κωνσταντόπουλος 3(1), Γαβρίλης, Γρίβας 9(2).

ΡΕΠΟ : Γ.Σ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here