Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

0
487
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής των τριών ομίλων
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

Δείτε συνοπτικά τα αποτελέσματα της δεύτερης αγωνιστικής των τριών ομίλων της Β’ ΕΣΚΑ-Η, τα φύλλα αγώνα, δείτε τις βαθμολογίες των ομίλων και την επόμενη αγωνιστική:

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 1ος Όμιλος
 
Τα φύλλα αγώνα της 2ης αγωνιστικής
 
Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – Α.Ο ΑΙΓΕΑΣ 86-52
 
Δεκάλεπτα: 22-03, 48-15, 71-36, 86-52
 
ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: (Κωστίδης) Αντωνάτος 15(1), Τσιμπούκης 3, Χρηστάτος, Σταθάτος 14(1), Καραβιώτης 6, Καλαφάτης 4, Ντούβαλης 5, Βασιλόπουλος, Τραυλός 15, Αγγελάτος 15, Καραπέτσας 6, Παπαδάτος 3.
 
Α.Ο. ΑΙΓΕΑΣ: (Γιαννακόπουλος) Κλάδης 5, Καραβίδας 3(1), Τουρίκης 9(1), Φίτσαλος 13(2), Γιαννακόπουλος 14(3), Θανόπουλος 3(1), Πετρόπουλος 5, Μήτρου.
 
ΓΕΠ ΙΦΙΤΟΣ – Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ 54-50
 
Δεκάλεπτα: 02-10, 18-23, 36-38, 54-50
 
ΓΕΠ ΙΦΙΤΟΣ: (Μπεκρής) Μαρκάκης 11(3), Μάνος, Καραχάλιος, Μπεκρής 17(4), Α.Αναγνωστόπουλος 8, Μπακόπουλος 2, Σπηλιωτόπουλος, Αναγνώπουλος 8, Καραλής 3(1), Τσεκούρας 3, Κορίζης 2.
 
Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ: (Κωστόπουλος) Κουλούρης 13(2), Χαλίκιας 8, Αδαμόπουλος 2, Καλοπίτσης, Ηλιόπουλος, Ζαφειρόπουλος, Παπαδόπουλος 6(2), Τατάνης 15(3), Παπαγεωργίου 4, Νικολόπουλος 2.
 
ΡΕΠΟ : Α.Ε ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ
B΄ ΕΣΚΑ-Η: 2ος Όμιλος
 
Τα φύλλα αγώνα της 2ης αγωνιστικής
 
Α.Ο ΠΕΤΕΙΝΟΙ – Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ 65-44
 
Δεκάλεπτα: 15-09, 25-18, 39-28, 65-44
 
Α.Ο ΠΕΤΕΙΝΟΙ: (Φ.Βουλουξής) Παπαγεωργόπουλος, Δημητριάδης 2, Λέζος 14, Γοργίας, Διαμαντόπουλος 2, Κουλούρης 8(1), Λάζαρης, Πετρόπουλος 12, Χατζαντώνης, Ασπρούλιας 7, Αλεξόπουλος 5, Κωνσταντόπουλος 15. Α.Σ
 
ΣΟΠΩΤΟ: (Κουρής) Τσιρώνης 2, Παναγιωτόπουλος 6(1), Τσουκαλάς 4(1), Καυκάς, Μάρκος 11(2), Φωστέρης 3, Σακελλαρόπουλος 5, Βαλεράς 1, Μπίτσας 2, Φωτόπουλος 10, Παπαγεωργίου.
 
Ε.Φ.Α. ΑΙΓΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 61-52
 
Δεκάλεπτα: 15-13. 26-25, 38-33, 61-52
 
Ε.Φ.Α. ΑΙΓΙΟΥ: (Σένα) Ρομπότης 4, Βαγενάς, Τριανταφυλλόπουλος, Παρίσης 21(1),Πανουργιάς, Σπηλιάδης 20(1), Μέρμηγκας, Καραφωτιάς 1, Τσιάρας 4, Ν. Γαστουνιώτης 11(2).
 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ: (Σακκάς) Μιχαλόπουλος 6(2), Γαλαριώτης, Αποστολόπουλος 6(2), Φ. Λαγοπάτης 4, Μεσσαλάς, Σπ. Λαγοπάτης 5, Μπούμπαλης 14(1), Διαμαντόπουλος, Ζωγράφος 15, Κανελλόπουλος 2.
 
ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ- ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
B΄ ΕΣΚΑ-Η: 3ος Όμιλος
Τα φύλλα αγώνα της 2ης αγωνιστικής
 
Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ – Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 49-54
 
Δεκάλεπτα: 13-10, 23-24, 39-36, 49-54
 
Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ : (Κατηφόρης) Μαυρογιάννης 2, Καλιαμβάκος, Ζησιμάτος 7(1), Φραντζής, Γεωργούλης 7, Κοκκάλας, Γανωτής 6, Πανέτας 4, Παριανός, Μέρμηγκας 19(2), Παπαδόπουλος 4.
 
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ: (Συφάκης) Βισβάρδης 15(3), Μπέλλας, Ρήγκος 5, Λυμπερίου 2, Χριστοδουλάκος 5(1), Δ. Λιόλιος 13(3), Παλιούρας, Αδαμόπουλος 6, Κουζούδης, Μυλωνάς 4, Μπακάλης 4, Βελγάκης.
 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ – Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 60-52
 
Δεκάλεπτα: 09-12, 29-20, 39-36, 60-52
 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ: (Διονυσάτος) Γ.Γεωργίου 13, Φίλης, Μιχελής 6, Στεφανάτος 9(1), Μίχος 3(1), Κωστόπουλος 4, Τσαγκρώνης 5(1), Σίνος , Λεμποτέσης 5, Α.Γεωργίου, Μαλαμής, Καμάτσος 15.
 
Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: (Λιοφάγος) Ευσταθόπουλος 11(3), Φατούρος 6(2), Κλήρης, Σολδάτος 6, Λιοφάγος 6(2), Κοσκινάς , Σταματάκης, Παπανικολάου 13(2), Σιαμπλής 7, Ρουμελιώτης , Σωτηρόπουλος 3.
 
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ – Α.Ο ΣΕΙΡΙΟΣ 50-57
 
Δεκάλεπτα: 07-16, 22-27, 35-39, 50-57
 
ΖΑΚΥΝΘΟΣ: (Νέγκας) Θεοδωρίτσης 9(1), Βάλβης 4, Πέττας, Τσίντζηρας, Μπακάμης 4, Δημησιάνος 12, Μουζάκης 2, Κλαυδιανός, Κουτουλογένης 3, Παράσχης 12, Γυφτάκης, Ζαφείρης 4.
 
Α.Ο ΣΕΙΡΙΟΣ: (Θ.Τσίρος) Παπαδιάς, Ζανιάς, Π.Τσίρος 5, Σαρρής 6,Καπώνης, Λαυτσίδης 7, Νικολαράς 11(3), Ρόκιζας 12, Καραογλάνης 11, Κυρίτσης 4, Στυλιδιώτης 1.
 
 

 

Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής των τριών ομίλων 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here