Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

0
752
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής των τριών ομίλων
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

Δείτε συνοπτικά τα αποτελέσματα της τρίτης αγωνιστικής των τριών ομίλων της Β’ ΕΣΚΑ-Η, τα φύλλα αγώνα, δείτε τις βαθμολογίες των ομίλων και την επόμενη αγωνιστική:

B΄ ΕΣΚΑ-Η:
1ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 3ης αγωνιστικής

Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ – Α.Ε ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ 40-61

Δεκάλεπτα: 09-11, 24-32, 32-45, 40-61

Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ: (Κωστόπουλος) Κουλούρης 6(2), Αδαμόπουλος 2, Καλοπίτσης 11(2), Ηλιόπουλος 3, Ζαφειρόπουλος 1, Παπαδόπουλος, Παπαγεωργίου 4, Χαλίκιας 5, Νικολόπουλος 2, Τατάνης 6(1).

Α.Ε ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ: (Καρύδας) Νικολάκης 5, Κοτροκόης, Μηλέσης 6, Αναστασόπουλος 2, Περδίκης 15(1), Μαγκαφάς, Κατοχιανός 10(2), Δ.Γιαρικάνης, Καπετανάκος 2, Καστελιώτης 21, Χριστοφόρου .

Α.Ο. ΑΙΓΕΑΣ – ΓΕΠ ΙΦΙΤΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ : Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 2ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 3ης αγωνιστικής

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ – Ε.Φ.Α. ΑΙΓΙΟΥ 33-64

Δεκάλεπτα: 08-15, 17-29, 28-47, 33-64

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ: (Κουρής) Τσιρώνης 8, Φωτόπουλος, Σακελλαρόπουλος 5(1), Τσουκαλάς 3(1), Τσαγκρώνης 2, Γεωργόπουλος, Μάρκος 2, Παπαγεωργίου 1, Φωστέρης 8, Μπίτσας 4.

Ε.Φ.Α. ΑΙΓΙΟΥ: (Σένα) Ρομποτής 2, Νταβαντζής 5(1), Ντάμπασης, Βαγενάς 7, Τριανταφυλλόπουλος 3, Παρίσης 22, Πανουργιάς, Σπηλιάδης 14, Τσιάρας 2, Γρυλλάκης 4, Ν.Γαστουνιώτης 5(1).

ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ – Α.Ο ΠΕΤΕΙΝΟΙ

Δεκάλεπτα: 16-05, 38-13, 57-23, 68-35

ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ: (Πολίτης) Αγγελόπουλος 4, Μαστρογιαννόπουλος 3(1), Σταθόπουλος 7(1), Π.Νίκος 2, Κυριακόπουλος 1, Παρασκευόπουλος 9(3), Καρδαμίτσης, Καραπιπέρης 19(4), Αντωνόπουλος, Στεργίου 5, Σίδας 14(3), Χρυσανθόπουλος 4.

Α.Ο ΠΕΤΕΙΝΟΙ: (Φ.Βουλουξής) Δημητριάδης 11, Γοργίας 2, Διαμαντόπουλος, Λάζαρης, Μ.Γιακουμάκης 4, Δημητρόπουλος, Πετρόπουλος 1, Ε.Γιακουμάκης 1, Χατζαντώνης 5, Ασπρούλιας 7, Αλεξόπουλος 4, Σιταράς.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 3ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 3ης αγωνιστικής

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ 53-43

Δεκάλεπτα: 19-15, 25-27, 43-43, 53-43

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ: (Συφάκης) Βισβάρδης, Μπέλλας 5, Ρήγκος 9, Χριστοδουλάκος 9, Λυμπερίου 6(1), Δ.Λιόλιος 17(2), Καβούλας, Αδαμόπουλος 2, Μυλωνάς 3, Ανδρέου, Μπακάλης 2, Κουζούδης

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ: (Διονυσάτος) Γ.Γεωργίου 5, Μιχελής 7(1), Στεφανάτος 9(1), Φίλης, Α.Γεωργίου, Κωστόπουλος 4, Τσαγκρώνης 2, Λεμποτέσης 7(1), Σίνος 3, Μαλαμής, Καμάτσος 6.

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ – Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ 57-40

Δεκάλεπτα: 12-11, 29-23, 39-30, 57-40

ΖΑΚΥΝΘΟΣ: (Νέγκας) Θεοδωρίτσης 11(1), Βάλβης 2, Πέττας, Τσίντζηρας 3(1), Μπακάμης 6, Δημησιάνος 6, Κλαυδιανός, Γυφτάκης, Μουζάκης, Παράσχης 17, Κουτουλογένης, Ζαφείρης 12(2).

Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ : (Κατηφόρης) Μαυρόγιαννης 5, Καλιαμβάκος 2, Φραντζής 4, Καρατζογιάννης, Κοκκάλας, Γανωτής 6, Πανέτας 8, Παριανός, Μέρμηγκας 11(1), Παπαδόπουλος 4.

Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – Α.Ο ΣΕΙΡΙΟΣ 67-69

Δεκάλεπτα: 14-22, 38-40, 55-53, 67-69

Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: (Λιοφάγος) Ευσταθόπουλος 8, Φατούρος, Σολδάτος 15, Λιοφάγος 3(1), Σωτηρόπουλος 3, Διαμαντόπουλος 3(1), Σταματάκης 6(2), Κοσκινάς, Μ.Ρουμελιώτης 14, Π.Ρουμελιώτης 15.

Α.Ο ΣΕΙΡΙΟΣ: (Θ. Τσίρος) Παπαδιάς, Ζανιάς 3(1), Π.Τσίρος 2, Σαρρής 7, Νικολαράς 10(2), Ρόκιζας 25, Καραογλάνης 16, Κυρίτσης 2, Καπώνης, Στυλιδιώτης 4.

 

Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here