Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

0
806
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής των τριών ομίλων
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

Δείτε συνοπτικά τα αποτελέσματα της τέταρτης αγωνιστικής των τριών ομίλων της Β’ ΕΣΚΑ-Η, τα φύλλα αγώνα, δείτε τις βαθμολογίες των ομίλων και την επόμενη αγωνιστική:

 

1ος Όμιλος
B΄ ΕΣΚΑ-Η: 1ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 4ης αγωνιστικής

Γ.Σ ΑΧΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ 43-55

Δεκάλεπτα: 09-15, 27-28, 33-40, 43-55

ΑΧΑΪΚΟΣ: (Μαρινάκης) Πετρόπουλος, Γκόβας 3(1), Μαργαρίτης 6, Ταρνάρης 19(3), Ρετσινάς 4, Καρανικόλας 2, Χουνάς 6, Μπατζαλής 2, Σίνος 1.

ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ: (Καραχατζίδης) Μπακουλόπουλος, Φιερφόλ 26(4), Αθανασίου 2, Μουρκογιάννης 8(2), Κατσαδωράκης, Μητρόπουλος 3(1), Μπέρτσος 10(2), Ανδρουτσόπουλος 6, Καρκαβίτσας, Τριανταφύλλου, Σινεγαλιάς.

Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ – Γ.Σ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 69-50

Δεκάλεπτα: 21-09, 40-28, 58-39, 69-50

Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ : (Κατηφόρης) Ν.Λιόλιος 15, Λαζανάς 2, Νικολόπουλος 8(2), Τσιμιγκάτος 6, Μαντάς 2, Μίχος 3(1), Φίζι 2, Καρατζογιάννης 4, Π.Λιόλιος 17(2), Μέρμηγκας 8, Πανέτας 2.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: (Αντωνακόπουλος) Νταβλούρος 2, Φιλιππόπουλος 10(1), Δ.Γαρώνης 12(2), Αργίτης 5(1), Σέρμπος, Τομαράς 10, Δίπλαρος, Πολίτης 1, Παρασκευόπουλος 4, Φόγκλ 6.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ – Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 54-60

Δεκάλεπτα: 25-06, 32-21, 39-38, 54-60

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ: (Διονυσάτος) Γκόγκος, Φίλης, Μιχελής 4, Στεφανάτος 15(1), Μίχος 10(3), Τσαγκρώνης, Κρικέλας 5, Δημακόπουλος 8, Βουρνούς, Τσιριπέρου 7, Μαλαμής, Καρόκης 5.

Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ: (Κοριανίτης) Ματσάνκος 3, Δημόπουλος 16(2), Γεωργίου, Θεοδωρόπουλος, Κανταρτζόπουλος 19(1), Καπότης 2, Γιαννακόπουλος 3(1), Καμίλης, Κονταργύρης 11, Στρατηγόπουλος, Καρκούλης, Αργυρόπουλος 6.

ΡΕΠΟ : Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

2ος Όμιλος

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 2ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 4ης αγωνιστικής

Ε.Σ ΙΤΕΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ 52-51
Δεκάλεπτα: 11-12, 26-26, 44-40, 52-51

Ε.Σ ΙΤΕΩΝ: (Μπαμπίλης) Μουλαγιάννης 2, Κατσαΐτης, Νικολάου, Κορμπάκης 12(1), Σπυρόπουλος 7, Βαβαρούτας, Α.Καστής 5, Κακλαμάνης 14, Άλλα 4, Ζήσης 2, Παπαγεωργόπουλος 6.

ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ: (Στρατίκης) Σκαρπέλος, Δημητρόπουλος 4, Κιάφας 10(2), Κυριακόπουλος, Σκαμαντζούρας 9(3), Κόλλιας 5(1), Γεωργακόπουλος 15(5), Ροδόπουλος, Νικολόπουλος 8, Χρυσανθακόπουλος.

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ – Α.Ο ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟΥ 58-57

Δεκάλεπτα: 08-14, 27-33, 39-49, 58-57

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ: (Ξυλιάς) Τρίγκας 3, Τηλιακός 10(1), Πλατυκώστας 4, Ντούρος 15(2), Γκιώνης 7(1), Κατσωνόπουλος, Παζιούρος, Δαβίλας 2, Μπιτσάκος 17, Δημητρόπουλος.

ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ: (Μιχαλόπουλος) Χούκι, Ζαβέρδας 10(1), Κλουκινιώτης 6, Χριστοδουλόπουλος 3(1), Καλογερόπουλος 8, Ζήσης 21(3), Πετρόπουλος, Αντωνόπουλος, Παγιατάκης, Γκαντολούδης, Σακελλάρης 9.

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ – ΑΠΣ ΠΑΤΡΕΑΣ 37-57
Δεκάλεπτα: 14-11, 19-32, 34-51, 37-57

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ: (Κουρής) Τσατσούλης 2, Κουρής 1, Τσουκαλάς 2, Κυριαζής, Γιακουμάκης, Σακελλαρόπουλος, Β.Παπαγεωργίου 2, Καραγιάννης 4, Μπίτσας 10, Βαλέρας 7(1), Α.Παπαγεωργίου 1, Φωτόπουλος 8.

ΑΠΣ ΠΑΤΡΕΑΣ: (Αγγελόπουλος) Γραμματικόπουλος 3, Παπαδόπουλος 4(1), Τζούρας 11(3), Λυμπερίου 3(1), Ψαλτάκης 14(1), Κοροβέσης 13(1), Σπανός 1, Καβουλάς 3, Ρήγος, Μπέλλας 5, Κοτοπούλης , Αλεξανδρόπουλος .

ΡΕΠΟ : Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ


3ος Όμιλος

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 3ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 4ης αγωνιστικής

Γ.Ε. ΣΚΙΛΟΥΝΤΟΣ – Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ 55-90
Δεκάλεπτα: 15-25, 26-48, 46-70, 55-90.

Γ.Ε. ΣΚΙΛΟΥΝΤΟΣ: (Μοσχοπούλου) Κοτρέτσος 26(3), Τσαούσης, Τζώρης, Κουτσόπουλος 5(1), Φωτεινόπουλος, Μπαλιούκος, Μωραΐτης, Σαγρής 10(1), Αναστασόπουλος, Καρνάρος 2, Καφετζής 2, Σιδηροκαστρίτης 10.

Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ: (Κίντος) Καλοπίσης 12, Χρυσανθόπουλος 7(2), Αδαμόπουλος 7(1), Ηλιόπουλος 9(2), Παπαδόπουλος 25(1), Σταθακόπουλος 1, Τσαμπούκος 18, Νικολόπουλος 2, Αντωνόπουλος 9(3).

Α.Ο ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ – Γ.Σ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 30-72
Δεκάλεπτα: 0-15, 7-31, 19-53, 30-72

Α.Ο ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ: (Λεβεντάκος) Αγαλιανός 5, Γιάνναρος, Βγενόπουλος, Φράγκος, Σκούφος 12(1), Λ.Κωνσταντόπουλος 9(1), Γαβρίλης 4

Γ.Σ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ: (Δαλαμάρας) Χ.Παπαχρήστος 10(1), Φωτόπουλος 7, Βισβάρδης, Κοτσέτας 5(1), Μαρίνος 4, Σκουρλής 22(3), Σ.Παπαχρήστος, Λεμποτέσης 6, Σουπούλι 8, Δ.Κωνσταντόπουλος 2, Χαραλαμπόπουλος 8

Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – Α.Ο ΑΙΓΕΑΣ (ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΡΕΠΟ : ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ


Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here