Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

0
1272
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής των τριών ομίλων
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής των τριών ομίλων

Δείτε συνοπτικά τα αποτελέσματα της ένατης αγωνιστικής των τριών ομίλων της Β’ ΕΣΚΑ-Η, τα φύλλα αγώνα, δείτε τις βαθμολογίες των ομίλων και την επόμενη αγωνιστική:

 

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 1ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 9ης αγωνιστικής

Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΕΠ ΙΦΙΤΟΣ 79-46

Δεκάλεπτα: 27-12, 45-21, 63-25, 79-46

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: (Κωστίδης) Ντούβαλης 15(1), Τσιμπούκης 4, Χρηστάτος 2, Σταθάτος 10, Καραβιώτης 7(1), Βασιλόπουλος, Μανέντης 11(1), Τραυλός 6, Χαρατσάρης, Καραπέτσας 16(1), Παπαδάτος 8.

ΓΕΠ ΙΦΙΤΟΣ: (Μπεκρής) Μαρκάκης 3(1), Καραχάλιος 11, Μπεκρής 9, Σπηλιωτόπουλος, Αναγνωστόπουλος 9, Καραλής 14(4).

Α.Ο. ΑΙΓΕΑΣ – Α.Ε ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ 42-68

Δεκάλεπτα: 12-20, 24-36, 31-50, 42-68

Α.Ο. ΑΙΓΕΑΣ: (Τεκερλέκης) Θανόπουλος, Κλάδης 10, Καραβίδας 3(1), Παρασκευόπουλος 11, Φίτσαλος, Γιαννακόπουλος 3(1), Ξάνθος 2, Τζιμόπουλος 4, Ζαφείρης 2, Κόλλιας 4, Κορδοπάτης 3(1).

Α.Ε ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ: (Καρύδας) Νικολάκης 2, Κοτροκόης, Μηλέσης 6, Γιατράς 16, Περδίκης 6, Δημητρακόπουλος 4, Κατοχιανός 14(4), Γιαρικάνης 3(1), Καστελιώτης, Χριστοφοράτος 12, Αναστασόπουλος 5, Μαγκαφάς. ΡΕΠΟ : Α.Σ ΗΛΙΔΑΣ

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 2ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 9ης αγωνιστικής

ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 66-45

Δεκάλεπτα: 16-08, 35-17, 51-37, 66-45

ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ: (Πολίτης) Καραπιπέρης 15(3), Μαστρογιαννόπουλος 5(1), Σταθόπουλος 11(2), Ξούλος 6, Κυριακόπουλος 7, Καραγγελής 3(1), Π.Νίκος Γκράμμης 3(1), Σίδας 15, Χρυσανθόπουλος 1.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ: (Σακκάς) Χρονόπουλος 3, Κατσαίτης 2, Σπ.Λαγοπάτης 2, Μπούμπαλης 14(1), Διαμαντόπουλος 6, Ζωγράφος 8, Κανελλόπουλος 7, Καπότης 3.

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 41-47

Δεκάλεπτα: 06-07, 23-26, 31-35, 41-47

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ: (Κουρής) Τσιρώνης 2, Κουρής, Παναγιωτόπουλος , Τσουκαλάς 5(1), Βαλεράς 10(1), Γεωργόπουλος , Μάρκος 8(1), Παπαγεωργίου, Σακελλαρόπουλος 9(2), Καραγιάννης 7.

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ: (Μπαλτζώης) Τρίγκας 2, Τηλιακός 15(1), Ματουσίδης, Γκιώνης 14(4), Γρύλλης 10(1), Δαβίλας 2, Κατσωνόπουλος, Παζιούρος 4, Παληοθόδωρος .

Α.Ο ΠΕΤΕΙΝΟΙ – ΕΦΑ ΑΙΓΙΟΥ 46-55

Δεκάλεπτα: 14-15, 27-32, 34-43, 46-55

Α.Ο ΠΕΤΕΙΝΟΙ: (Βουλουξής) Λάζαρης, Δημητριάδης 8, Ασπρούλιας, Ράπτης, Διαμαντόπουλος 2, Σιταράς, Κωνσταντόπουλος 12, Πετρόπουλος 19, Στούπας 3(1), Χατζαντώνης 2.

ΕΦΑ ΑΙΓΙΟΥ: (Σένα) Πλέσσας, Ρομποτής, Νταβαντζής 10(3), Βαγενάς 1, Παρίσης 5, Πανουργιάς 6(2), Σπηλιάδης 21(3), Καραφωτιάς 7, Τσιάρας, Καριοφύλης 5(1).

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 3ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 9ης αγωνιστικής

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – Α.Ο ΣΕΙΡΙΟΣ 45-52

Δεκάλεπτα: 12-16, 22-28, 37-43, 45-52

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ: (Κακαφώνης) Μπακάλης 5, Καβούλας, Χριστοδουλάκος 2, Βελγάκης, Λυμπερίου 2, Δ. Λιόλιος 9(2), Ψαλτάκης, Αδαμόπουλος 16(2), Ανδρέου 7, Μυλωνάς, Γασπαράτος 4, Χατζημιχάλης.

Α.Ο ΣΕΙΡΙΟΣ: (Θ. Τσίρος) Παπαδιάς, Ζανιάς 2, Π. Τσίρος 8, Στεργίου 5, Λαυτσίδης, Νικολαράς, Ρόκιζας 6, Καραογλάνης 23, Φωτιάδης 2, Καπώνης, Στυλιδιώτης 4, Σαρρής 2.

Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ 68-52

Δεκάλεπτα: 19-05, 43-14, 59-35, 68-52

Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ: (Κατηφόρης) Ν. Λιόλιος 11(1), Λαζανάς 7(1), Νικολόπουλος 4, Μαυρόγιαννης 11(2), Φραντζής 2, Μαντάς 4 , Παριανός, Γανωτής 2, Π. Λιόλιος 15(1), Μέρμηγκας 8(1), Καρατζογιάννης, Παπαδόπουλος 4.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ: (Διονυσάτος) Γκούρας, Φίλης 6(2), Στεφανάτος 6, Μίχος, Λατάνης 5(1), Α.Γεωργίου 5, Τσαγκρώνης, Λεμποτέσης 4, Δημακόπουλος 24(2), Μαλαμής 2.

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ – Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής των τριών ομίλων 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here