Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της τελευταίας αγωνιστικής των τριών ομίλων της πρώτης φάσης

0
679
Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της τελευταίας αγωνιστικής των τριών ομίλων της πρώτης φάσης

Δείτε συνοπτικά τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής των τριών ομίλων της Β’ ΕΣΚΑ-Η της πρώτης φάσης, τα φύλλα αγώνα, δείτε τις βαθμολογίες των ομίλων, όπου οι τέσσερις πρώτοι του κάθε ομίλου συνεχίζουν στην επόμενη φάση:

1ος Όμιλος
B΄ ΕΣΚΑ-Η: 1ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 14ης αγωνιστικής

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ – Γ.Σ ΑΧΑΪΚΟΣ 39-44
Δεκάλεπτα: 04-09, 10-20, 26-33, 39-44

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ: (Διονυσάτος) Λατάνης 4, Φίλης, Μιχελής 4, Στεφανάτος 3(1), Κόγκος 13(1), Τσαγκρώνης 3(1), Δημακόπουλος, Καρόκης 2, Κρικέλας 10.

Γ.Σ ΑΧΑΪΚΟΣ: (Μαρινάκης) Παπαζαφείρης 3(1), Πανουτσόπουλος 2, Βεσκούκης 2, Μαργαρίτης 7(1), Ταρνάρης 17(5), Ρετσινάς 1, Καρανικόλας 3(1), Βλάχος 9, Σίνος.

Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 71-51
Δεκάλεπτα: 11-17, 37-26, 54-40, 71-51

Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ: (Κοριανίτης) Ματσάνκος 6, Δημόπουλος 16(1), Μιαούλης 11, Θεοδωρόπουλος, Γιαννακόπουλος 8, Γεωργακάκης 10(1), Καψιώτης, Καμίλης 12, Γεωργίου 6, Καπότης, Αργυρόπουλος 2.

Γ.Σ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: (Αντωνακόπουλος) Νταβλούρος 2, Α.Γαρώνης 7, Αργίτης 24(3), Σέρμπος, Ντόκος 5, Δίπλαρος 3(1), Κοκορόσκος 2, Ανδρικόπουλος, Χαρίτος, Φόγκλ 8, Σταθάτος.

Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ 85-66
Δεκάλεπτα: 16-15,42-34,61-53, 85-66

Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: (Λιοφάγος) Λιοφάγος 5(1), Χρυσοβέργης 6, Φατούρος 2, Κάμπασης 14(2), Παπανικολάου 14(1), Χατζηιωάννου, Παπαθανασόπουλος 9(1), Λύρας 9, Π.Ρουμελιώτης 26, Μάργελλος.

ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ: (Καραχατζίδης) Τριανταφύλλου 13(2), Μπακουλόπουλος 5(1), Λουκάς 3, Μουρκογιάννης 11(1), Μπάφας 2, Παπαδόπουλος 17(2), Καρκαβίτσας 4, Ανδρουτσόπουλος 11(1).

ΡΕΠΟ: Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ

2ος Όμιλος
B΄ ΕΣΚΑ-Η: 2ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 14ης αγωνιστικής

ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ – Α.Ο ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟΥ 53-84
Δεκάλεπτα: 14-20, 32-42, 45-64, 53-84

ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ: (Στρατίκης) Κομνηνός 23(4), Δημητρόπουλος 9(2), Κυριακόπουλος 2, Βαφειάδης, Κιάφας 9(3), Γεωργακόπουλος 4, Καραντώνης 3(1), Χρυσανθακόπουλος 2, Νικολόπουλος 1.

Α.Ο ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟΥ: (Γ.Μιχαλόπουλος) Χ.Μιχαλόπουλος 2, Ζαβέρδας 23, Χούκι, Κλουκινιώτης 18(1), Χριστοδουλόπουλος 4, Παπαγεωργόπουλος, Καλογερόπουλος, Πετρόπουλος 10, Αντωνόπουλος 14, Γκαντολούδης 4, Σακελλάρης 9.

Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ – ΑΠΣ ΠΑΤΡΕΑΣ 61-54
Δεκάλεπτα: 13-08, 29-20, 51-34, 61-54

Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ: (Τερζής) Ε.Ευαγγελίου 8(1), Ρέγκλης 2, Φαϊτάκης 3(1), Γ.Ευαγγελίου 4, Κινινής 5, Σταθόπουλος, Αντωνόπουλος 5, Παστός 6(2), Φρένγκου 16(1), Μαυροειδής 12.

ΑΠΣ ΠΑΤΡΕΑΣ: (Αγγελόπουλος) Γραμματικόπουλος 7(1), Τζούρας 4, Ψαλτάκης 18(2), Λυμπερίου 8(1), Καβουλάς 5, Παππάς 5(1), Δρούγκας, Κοτοπούλης 7(1).

Ε.Σ ΙΤΕΩΝ – Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ 76-36
Δεκάλεπτα: 16-10, 37-12, 58-25, 76-36

Ε.Σ ΙΤΕΩΝ: (Μπαμπίλης) Μουλαγιάννης 6, Κατσαΐτης 6, Κορμπάκης 6, Σπυρόπουλος 14(2), Νικολάου 15(2), Α.Καστής 10, Κακλαμάνης 4, Ζήσης 5(1), Παπαγεωργόπουλος, Μπαμπούλας 2, Σταυρογιαννόπουλος 8(2).

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ: (Κουρής) Τσατσούλης 6(2), Κουρής, Τσουκαλάς, Κυριαζής 2, Ραγκαβάνης 4, Καλλιβωκάς 5, Β.Παπαγεωργίου , Μπίτσας, Βαλέρας 13, Α.Παπαγεωργίου, Φωτόπουλος 6(1).

ΡΕΠΟ: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΗ ΑΙΓΙΟΥ

3ος Όμιλος

 

B΄ ΕΣΚΑ-Η: 3ος Όμιλος Τα φύλλα αγώνα της 14ης αγωνιστικής

Α.Σ ΉΛΙΔΑΣ – Γ.Σ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 47-45
Δεκάλεπτα: 04-10, 17-20, 35-30, 47-45.

Α.Σ ΉΛΙΔΑΣ: (Κωστόπουλος) Καλοπίσης, Μαρίνος, Αδαμόπουλος, Ηλιόπουλος, Δαρβίρας 4, Παπαγεωργίου 7(1), Μάρκου 14, Παπαδόπουλος 11, Αντωνόπουλος 5(1), Τσαμπούκος 6.

Γ.Σ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ: (Δαλαμάρας) Φωτόπουλος 3, Κοτσέτας 4, Μαρίνος 3, Σκουρλής 6, Κυριακόπουλος, Κουσούνης 11(1), Λεμποτέσης 10(2), Σουπούλι, Κωνσταντόπουλος, Χαραλαμπόπουλος 8.

Γ.Ε ΣΚΙΛΟΥΝΤΟΣ – Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 67-64
Δεκάλεπτα: 19-16, 31-34, 49-48, 67-64

Γ.Ε. ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΟΣ: (Μοσχοπούλου) Αναστασόπουλος 11, Καλογερόπουλος 33(1), Μπούκλης 3, Κουτσόπουλος 3(1), Μπαλιούκος 2, Α.Καρνάρος, Γενοβέζος 11, Π.Καρνάρος 2, Καφετζής 2, Σιδηροκαστρίτης.

Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: (Κωστίδης) Βαλλιανάτος, Τιμοθεάτος 7(1), Λουκέρης 26(2), Βασιλάτος, Καραμπατσάκης, Χρηστάτος, Παλημέρης 8, Βασιλόπουλος 5(1), Δημητρακόπουλος 2, Καραπέτσας 8, Παπαδάτος 6, Κουνάδης 2.

Α.Σ.Σ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – Α.Ο ΑΙΓΕΑΣ 41-51
Δεκάλεπτα: 08-19, 20-32, 30-43, 41-51

Α.Σ.Σ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: (Κιούφης) Βισβάρδης 4, Τσίρος 2, Νιπεργιάλης 3(1), Βυθούλκας, Μπελογιάννης 4, Ζέζας 11(1), Χαρίτος 2, Τεφάνης 15(1).

Α.Ο ΑΙΓΕΑΣ: (Κουκουζέλης) Σ.Γιαννακόπουλος 7, Πέππας 7, Ράλλης 11, Γιαννόπουλος, Τζιμόπουλος 5, Ζαφείρης 11, Ν.Γιαννακόπουλος 2, Καλαντζής, Κόλλιας 4, Κορδοπάτης 4, Νικολόπουλος.

ΡΕΠΟ: Α.Ο ΑΛΦΕΙΟΝΙΣ

Β’ ΕΣΚΑ-Η: Το πανόραμα της τελευταίας αγωνιστικής των τριών ομίλων της πρώτης φάσης


( ! ) Warning: A non-numeric value encountered in /www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 997
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001401928{main}( ).../index.php:0
20.0001403672require( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-blog-header.php ).../index.php:17
30.549690172824require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-includes/template-loader.php ).../wp-blog-header.php:19
40.551290218864include( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/single.php ).../template-loader.php:106
50.678493950080locate_template( $template_names = 'loop-single.php', $load = TRUE, $load_once = ???, $args = ??? ).../single.php:28
60.678493950336load_template( $_template_file = '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php', $load_once = TRUE, $args = [] ).../template.php:725
70.678593962104require_once( '/www/wwwroot/westbasket.gr/wp-content/themes/Newspaper/loop-single.php ).../template.php:790
80.688494056728td_module_single_base->related_posts( $force_sidebar_position = ??? ).../loop-single.php:72
90.688694080968td_block_related_posts->render( $atts = ['limit' => 3, 'ajax_pagination' => 'next_prev', 'live_filter' => 'cur_post_same_categories', 'td_ajax_filter_type' => 'td_custom_related', 'class' => '', 'td_column_number' => 3], $content = ??? ).../td_module_single_base.php:955
100.695494301328td_block->get_block_pagination( ).../td_block_related_posts.php:56

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here