Β’ ΕΣΚΑΗ: Το πανόραμα της τέταρτης αγωνιστικής της 2ης φάσης των δύο ομίλων

0
14015
Β’ ΕΣΚΑΗ: Το πανόραμα της τέταρτης αγωνιστικής της 2ης φάσης των δύο ομίλων

Δείτε συνοπτικά τα αποτελέσματα της τέταρτης αγωνιστικής των δύο ομίλων της Β’ ΕΣΚΑ-Η της δεύτερης φάσης, τα φύλλα αγώνα, δείτε τις βαθμολογίες των ομίλων και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής:

 

B΄ ΕΣΚΑ-Η Play Off: 1ος Όμιλος
B΄ ΕΣΚΑ-Η Play Off: 1ος Όμιλος
Τα φύλλα αγώνα της 4ης αγωνιστικής

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ – Α.Ο ΑΙΓΕΑΣ 53-57
Δεκάλεπτα: 14-09, 26-28, 31-42, 53-57

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ: (Μπαλτζώης) Τρίγκας 3, Τηλιακός 22(1), Πλατυκώστας 8(1), Ντούρος 15, Γκιώνης 1, Κατσωνόπουλος, Παζιούρος 2, Δαβίλας 2, Παληοθόδωρος.

Α.Ο ΑΙΓΕΑΣ: (Κουκουζέλης) Σ.Γιαννακόπουλος 4(1), Πέππας 2, Ράλλης 2, Ζαφείρης 7, Ν. Γιαννακόπουλος 19(5), Παρασκευόπουλος 17(2), Κόλλιας 2, Κορδοπάτης 2, Κλάδης 2.

Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ – Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 43-49
Δεκάλεπτα: 10-11, 22-24, 38-32, 43-49

Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ: (Τερζής) Ε.Ευαγγελίου 4, Φαϊτάκης, Γ.Ευαγγελίου 9, Κινινής 4, Σταθόπουλος, Μπούτος, Κουτρουμάνης 6, Ζαννίδης 6(2), Τερζής 6, Αντωνόπουλος, Παστός 8(2), Μαυροειδής.

Α.Ο ΠΗΓΑΣΟΣ: (Κοριανίτης) Ματσάνκος 2, Δημόπουλος 11(2), Γεωργακάκης 7, Γιαννακόπουλος , Κανταρτζόπουλος 14(2), Θεοδωρόπουλος 2, Καμίλης 12, Κονταργύρης 1, Καρκούλης .

Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – Γ.Σ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 73-65
Δεκάλεπτα: 19-20,34-31, 52-47, 73-65

Α.Ε ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ: (Λιοφάγος) Λιοφάγος 3(1), Παπανικολάου 14(3), Σταματάκης, Χρυσοβέργης 4, Σαββόπουλος 3(1), Μητρόπουλος, Λύρας 22, Παπαθανασόπουλος 2, Μάργελλος 6, Π.Ρουμελιώτης 19.

Γ.Σ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ: (Δαλαμάρας) Κολοτούρος 6, Φωτόπουλος 5(1), Κοτσέτας 9(1), Μαρίνος 13(1), Σκουρλής 2, Τρικόγιας, Κουσούνης 12(2), Λεμποτέσης 2, Σουπούλι 15(1), Καραγιάννης 1, Κεφαλληνός.

B΄ ΕΣΚΑ-Η Play Off: 2ος Όμιλος

B΄ ΕΣΚΑ-Η Play Off: 2ος Όμιλος
Τα φύλλα αγώνα της 4ης αγωνιστικής
 
Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ 74-67
Δεκάλεπτα: 22-07, 38-30, 55-53, 74-67
 
Α.Σ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: (Κωστίδης) Βαλλιανάτος, Τσιμπούκης 7(1), Τιμοθεάτος, Λουκέρης 4, Βασιλόπουλος 7, Χρηστάτος 1, Παλημέρης 16(4), Χήτος 2, Μουίκης 14, Καραπέτσας 11(1), Παπαδάτος 12.
 
Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ : (Κατηφόρης) Ν.Λιόλιος 22(1), Λαζανάς 3(1), Τσιμιγκάτος 8, Φραντζής, Μίχος, Π.Λιόλιος 23, Καρατζογιάννης 3(1), Φίζι 5(1), Μέρμηγκας 3, Παπαδόπουλος .
 
Ε.Σ ΙΤΕΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ 50-68
Δεκάλεπτα: 14-08, 26-27, 40-46, 50-68
 
Ε.Σ ΙΤΕΩΝ: (Μπαμπίλης) Μουλαγιάννης, Κατσαΐτης 2, Καρπής 3(1), Σταυρογιαννόπουλος 9(3), Κορμπάκης 2, Σπυρόπουλος 5(1), Νικολάου 11, Καστής 10, Κακλαμάνης 6, Παπαγεωργόπουλος 2.
 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ: (Διονυσάτος) Λατάνης, Μιχελής, Στεφανάτος 12(2), Μίχος 18(3), Τσαγκρώνης 2, Σταυρόπουλος 8, Δημακόπουλος 21(4), Μαλαμής 7, Γκόγκος.
 
Α.Σ ΉΛΙΔΑΣ – Α.Ο ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟΥ 61-63
Δεκάλεπτα: 10-18, 30-32, 47-49, 61-63
 
Α.Σ ΉΛΙΔΑΣ: (Κωστόπουλος) Σταθακόπουλος 6(1), Καλοπίσης 6(2), Ηλιόπουλος 10, Δαρβίρας 3, Παπαδόπουλος 19(3), Παπαγεωργίου, Μάρκου 11(1), Νικολόπουλος, Αντωνόπουλος 5(1), Τσαμπούκος 1.
 
Α.Ο ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟΥ: (Γ.Μιχαλόπουλος) Χούκι, Ζαβέρδας 16, Χριστοδουλόπουλος 10, Κλουκινιώτης 3, Καλογερόπουλος 5(1), Ζήσης 12(1), Πετρόπουλος 10, Αντωνόπουλος 7.
 
 

Β’ ΕΣΚΑΗ: Το πανόραμα της τέταρτης αγωνιστικής της 2ης φάσης των δύο ομίλων

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here