Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (14-15/1)

0
426
Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (14-15/1)
Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (14-15/1)

Δείτε όλους τους διαιτητές και κομισάριους από την Elite League έως την Γ’ Εθνική για αυτό το Σαββατοκύριακο. Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής:

 

 
Σάββατο 14/1
Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-ΝΕ Μεγαρίδος Πουρσανίδης Κ.-Γερακινής-Γεωργούλης (Μπρίγκος)
Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Αίας Ευόσμου Τσώνος-Σκαλτσής-Τσαχάκης (Δεσάρτης)
Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Κόροιβος Αμ. Λουλουδιάδης-Δέλλας-Τσάνταλη (Πατσαντζόπουλος)
Απ. Κόντου 16.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΜΧ-Πανερυθραϊκός Μηλαπίδης-Μαρινάκης-Ρίζος (Μωϋσιάδης)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Τρίτων Κάρδαρης-Ζιώγας-Τσιμπούρης (Ζώης)
Ιβανώφειο (κ.θ.) 17.00 Ηρακλής ΚΑΕ 2022-Αγρίνιο Ξενικάκης-Ελευθεριάδης-Παπαγερίδης (Πολυχρονίδης)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Καβάλα Αναστόπουλος-Ασλανίδης-Σκανδαλάκης (Διμπινούδης)
Κυριακή 15/1
Αγ. Θωμά 15.00 Μαρούσι-Ψυχικό Τσολάκος-Κανελλόπουλος-Γαρίνη (Μπίκας)
Τετάρτη 18/1 (εξ Αναβολής)
ΝΕΜ BC Arena 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Ερμής Σχ. Μηλαπίδης-Καραβίτης-Τηγάνης (Μωϋσιάδης)
Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνική Ανδρών (13η αγων., 14-15/1)
1ος Όμιλος
Σάββατο 14/1
Αντ. Φώτση 17.00 Ηλυσιακός-Αίολος Αγυιάς Μαρουδιάς-Ξυλάς-Πετράκης Γ. (Κυρτάτας)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Παγκράτι Καλογερόπουλος-Ουσταμπασίδης-Βελέντζας (Ζαγκλής)
Χ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δ.-Εθνικός Καραβίτης-Σπυρόπουλος-Σιδέρης (Παπαφωτίου)
Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Ένωση Ιλίου Γεράνιος-Αυγερινός-Τσάλας (Καραμπίνης)
Παν. Χανιώτη 17.00 Μύκονος-Μίλων Λιότσιος-Κουτσοδήμος-Λογοθέτης (Κουνάνης)
Κυριακή 15/1
Κάτω Αχαϊας 13.00 Αχαγιά 82-ΝΕΟ Ληξουρίου Αναστασίου-Δελαγραμμάτικας-Χρόνης (Δημόπουλος)
2ος Όμιλος

Σάββατο 14/1
Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Πανιώνιος Κωνσταντινόπουλος-Τζίμης-Χατζημάρκος (Ζερβούδης)
Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Έσπερος Κούλης Χαρ.-Κιουλάφας-Ορφανός Ιορδ. (Ορφανός)
Αγ. Θωμά 20.30 Δούκας-Πρωτέας Βούλας Ναστούλης-Μαυρέλης-Σκουλαρίκης (Λιμνιάτης)
Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Στρέμπας-Καλογριάς-Λεβεντάκος (Ντάβαρης)
Κυριακή 15/1
Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσιανικός-ΟΦΗ Παντελίδης-Λιόνας-Λιαρομμάτης (Αναστασίου)
ΕΑΚ Χανίων 14.00 ΑΟΚ Χανιά-Διαγόρας Ρόδου Θεοδωρόπουλος-Αντωνιάδης-Κούλης Κ. (Χριστινάκης)
Εξ αναβολής (11η αγωνιστική)
Τετάρτη 11/1 Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρόδου-ΟΦΗ Ζακεστίδης-Ουσταμπασίδης-Ζιώγας (Ξάνθος)
3ος Όμιλος (13η αγωνιστική, 14/1)
Σάββατο 14/1
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Βίκος Ιωαννίνων Καρακάσης-Μακρόπουλος-Πλέγας (Κανελλόπουλος)
Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ολυμπιακός Β. Βασιλόπουλος-Αναστασιάδης Β.-Δικταπανίδης (Παπαδόπουλος Θ.)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Σταματόπουλος-Γιαννούλης-Αβραμίδου (Χριστοδούλου Γ.)
Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-Ναύαρχος Βότσης Παζώλης-Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Γκουντελιάς)
Ρεπό: Τρίκαλα Basket, Αναγέννηση Καρδίτσας
4ος Όμιλος
Σάββατο 14/1
Γέφυρας 18.30 Γέφυρα-Πανσερραϊκός Ταρενίδης Σ.-Κατωτικίδης-Χατζηχαρίσης (Παραλυκίδης)
Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Πολύγυρος Εκίζογλου-Καραβάς-Αθανασιάδης Αθ. (Φωτιάδης)
Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ερμής Λαγκαδά Ευφραιμίδης Σ.-Ντόγκας-Χατζημπαλίδης (Σαλικίδης)
Ευκαρπίας 16.30 Ευκαρπία-ΧΑΝΘ Αγραφιώτης Γρ.-Ηλιόπουλος-Αναστασιάδης Γ. (Μήτσιου)
Λάζ. Παπαδόπουλος 18.00 Σταυρούπολη-Μαχητές Πειραματικού Σαρακενίδης-Σιταρίδης-Κολοκυθάς (Παπαδόπουλος Ι.)
Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική, 15/1)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι οι εξής:
Κυριακή 15/1
Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-ΟΑ Χανίων Καρπάνος-Ασημακάκη-Καμήτσος (Κανελλόπουλος)
3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Παναθηναϊκός Φραγκούλη-Μαρίγλη-Χαϊνά (Παπαδόπουλος Στ.)
Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Πρωτέας Βούλας Τσιαπλής-Ντούρας-Παπανικολάου Γ. (Αστρεινίδης)
Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΠΑΟΚ Νάστος-Αγγελής-Καραμπιτσάκος (Σταματόπουλος)
Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-ΠΑΣ Γιάννινα Κώτσου-Μπακετέα-Ροδίτης (Μπουρνάς)
Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ολυμπιακός Τσακιράκη-Γρίβα-Λαζόγκα (Παυλόπουλος)
Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (15η αγωνιστική, 15/1)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:
1ος Όμιλος
Κυριακή 15/1
Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη Μπολάνος-Πετρόπουλος (Κυριόγλου)
Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα-Ερμιονίδα Καραπαπάς-Μπερέτσος (Ηλιόπουλος Σπ.)
Κρύα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Έσπερου-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Αναστασόπουλος-Τζιμινίδης (Σπυρόπουλος Δ.)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Καλαμάτα 1980 Νικόλιας-Γεωργιλλάκης (Φαλούκας)
Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΕΑ Προμηθέας 2014 Αποστολόπουλος Χ.-Τσαούση (Κοκορδάτος)
Κορίνθου 17.00 Παλαίμων Κορίνθου-Πήγσσος Θυρέας Ανδρεόπουλος-Τριανταφύλλου (Πετρόπουλος)
2ος Όμιλος
Κυριακή 15/1
Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Αναγέννηση Μπαβέλας-Βομπίρης (Αλέτρας)
Νάξου 13.30 Πανναξιακός-Ηλιούπολη Σπυρλιδάκης-Αντωνέλλου (Καραμπίνης)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Κορωπί Κηπώσης-Παπανικολάου Ιωάν (Φιλίππου)
Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Άρης Νίκαιας Γαραντζιώτης-Σίμα (Κουλούρης)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Πέρα Τσικριτσάκη-Σάλτας (Μπορμπαντωνάκης)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΚΑΟ Μελισσίων Βαγγάλης-Οικονόμου (Τεφτίκης)
3ος Όμιλος
Κυριακή 15/1
Ψυχικού 17.00 Ποσειδών ΝΨ-Μανδραϊκός Αδαμόπουλος-Ψύχας (Τζουβάρας)
Διώνης 17.00 Πικέρμι-Αργοναύτης Τρ. Ραπτογιάννης-Αλεξόπουλος Παν. (Ζερβούδης)
Μυτιλήνης 16.30 Αιολικός Μυτ.-Ίκαρος Καλλιθέας Ευφραιμίδης-Παπαδόπουλος Ανδ. (Σαλαβός)
Καλύμνου 12.00 Ένωση Αττάλου Καλύμνου-Νίκη Αμαρουσίου  Πετράκης Ιωάν.-Τούσης
Χίου 15.00 ΦΟ Βροντάδου-Φοίνιξ Πειραιά Δημουλάς-Κουλουμπαρίτσης (Μάρης)
Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Ελευθερία Μ. Μπον-Καψαρίδης (Τηγάνης)
Παρασκευή 20/1
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Ένωση Αττάλου Καλύμνου Κουτσοδήμος-Κωστής (Μπουρνάς)
4ος Όμιλος
Κυριακή 15/1
Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Ιωάννινα ΣΚ Ταρενίδης Κ.-Κοντογιάννης (Γκαρτζονίκας)
Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καναλακίου-Αλμυρός Διαμαντής-Κάννης (Τσιγγέλης)
Χρ. Καμπεράκης 17.00 Άμφισσα-Αμπελώνας 1986 Μπουγλός Ι.-Παπαγιώτης (Χαράτσης)
Πορταριάς 17.00 Ανόρθωση Βόλου-Σοφάδες Μαραμής-Πράττος (Τσιργούλας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αγριά Κωνσταντινέλλης-Αθανασιάδης Βλ. (Τέγα)
Ρεπό: ΚΑΕ Παραμυθιάς
5ος Όμιλος
Κυριακή 15/1
Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Χατζηκώστας-Νικολαϊδης (Αναστασίου)
2ο Αλεξάνδρειας 17.00 ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας Αθ.-Καστοριά Κώνης-Κανελλίδης (Καλοτσής)
Κοζάνης 17.00 Εθνικός Κοζάνης-Μελίκη Καντερές-Τσαρδούλιας Χρ. (Πλεξίδας)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Όλυμπος ΕΚΕ Παπαθανασίου Κ.-Κλεπουσνιώτου (Σιμητόπουλος Ι.)
ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΚούΠα Κιλκίς Σελεβός-Αγραφιώτης Β. (Βάτσιος)
Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας
6ος Όμιλος
Κυριακή 15/1
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Γαλάτιστα Θεοδωρίδης-Ισιγώνης (Τσιρτσιμάλης)
Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Ασπίς Ξάνθης Παπαγεωργίου-Καρυπίδης (Σαλικίδης)
Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ελπίς Αμπελοκήπων Μιχελής-Σκρίνος (Θωμόπουλος)
Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-ΑΓΣ Το Ρούπελ Σιδηροκάστρου Ράπτης-Δημούδης (Στουπίδης)
Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς Λαδάς-Παπαδόπουλος Γρ. (Μπρίγκος)
Ρεπό: Βασιλικά Θεσσαλονίκης
Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (15/1)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Α2 Γυναικών είναι οι εξής:
1ος Όμιλος (12η αγωνιστική)
Κυριακή 15/1
Τέντα 15.00 Άρις Καλαμάτας-ΕΑ Προμηθέας 2014 Διόλατζης-Αλεξόπουλος Χρ. (Γιαλικάρης)
Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Πανιώνιος Γέρος-Ιωάννου (Μωϋσιάδης)
Άργους 17.00 Δαναοί Άργους-Αμύντας Κατσέλη-Τσουρή (Νικολίτσας)
Καμινίων 13.00 Ατρόμητος Πειραιά-Πορφύρας Γεωργόπουλος-Πολάτογλου (Βακαλούδης)
Ρεπό : ΠκΑΟ Άμιλλα
11η αγωνιστική (εξ αναβολής)
Τετάρτη 18/1
Promitheas Park 17.00 ΕΑ Προμηθέας-ΠκΑΟ Άμιλλα Διαμαντής-Καννής (Σπυρόπουλος)
2ος Όμιλος (10η αγωνιστική)
Κυριακή 15/1
Π. Σαλπέας 13.00 Φοίνιξ Πειραιά-Τερψιθέα Γλυφάδας Καψιώχας-Πουλάκης (Αλετράς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αιγέας Χίου Τσαϊρίδης-Τσατταλιού (Φιλίππου)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Αγ. Παρασκευή Κουτίβης-Βαλουξής (Παπαδόπουλος Στ.)
Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΕΚ Περιστερίου Παπαγεωργίου Δημ.-Παλογέλης (Βαμβακάς)
Παρασκευή 13/1
Μελισσίων 18.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αιγέας Χίου Καλαβρός-Κατσέλη (Κυριόγλου)
3ος Όμιλος
Κυριακή 15/1
Καλαμαριάς 14.00 Απόλλων Καλ.-Ολύμπια Λάρισας Καντζουρίδης-Γκαρτζονίκας (Μοσχοτόγλου)
1ο -2ο ΓΕΛ Πτολεμαϊδας 13.00 Απόλλων Πτ.-ΣΑΚ Αστέρας Θώμος-Πλιάκος (Μπαταούλα)
Μ. Τσίκινας 15.00 ΧΑΝΘ-Ιωάννινα ΣΚ Λυτροσυγκούνης-Πάνος (Κασαπίδης)
Ρεπό: Αναγέννηση ΝΡ
4ος Όμιλος (12η αγωνιστική)
Κυριακή 15/1
ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Νεάπολη Γεωργουσόπουλος-Κοντοστάθης (Σαμαλής)
Αλ .Δημόγλου 12.30 Πάνθηρες Καβάλας-ΑΓΕ Πιερίας Δώνης-Μπαζάκας (Μπακλατζής)
Χρ. Χριστοδούλου 14.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-ΑΕ Πυλαίας Ράπτης-Δημούδης (Στουπίδης)
Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Πανόραμα Χάνος-Λαμπρέλλης (Δραγκίογλου)
Ρεπό: ΝΓΣΘ Ηρακλής 1908

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (14-15/1)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here