Ενημέρωση ανά δεκάλεπτο των ομάδων της Δυτικής Ελλάδας-Αποτελέσματα ΕΣΚΑ-Η

0
1653
Ενημέρωση ανά δεκάλεπτο των ομάδων της Δυτικής Ελλάδας-Αποτελέσματα ΕΣΚΑ-Η
Ενημέρωση ανά δεκάλεπτο των ομάδων της Δυτικής Ελλάδας-Αποτελέσματα ΕΣΚΑ-Η

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑ-Η στα Εθνικά και Τοπικά πρωταθλήματα καθώς και Β’ Εθνική Βορρά ανά δεκάλεπτο:

Β΄Εθνική Βορρά

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Α.ΟΑγρινίου-Ευρώπης Πευκοχωρίου(4,5)

1ο Δεκάλεπτο 20-20

Ημίχρονο 33-37

3ο δεκάλεπτο 52-57

Τελικό 67-71

Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Μυριούνης): Μπερερής 9, Τασόπουλος 4, Σταμούλης 3 (1), Μπαρούχας 5 (1), Τάσσος 3, Γκρέκας 2, Μήτσου 16 (1), Γκόβας 21 (3), Μάκρης 4.
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ(Καραμανλής): Αμπατζίδης 4, Μητσάκης 13 (1), Λεμονάκης 2, Μουρατίδης 17 (5), Μαυρίδης 7 (1), Καραϊσκάκης 3 (1), Κιγμέτογλου 13 (1), Σταύρου 12, Μάρκου, Βαϊντερλής, Καραθανάσης.

Αγιάς Λάρ.17.00 Ερμής Αγιάς-Χαρίλαος Τρικούπης (2,5)

1ο Δεκάλεπτο 24-21

Ημίχρονο 41-36

3ο δεκάλεπτο  61-52

Τελικό 74-64

ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ (Γιασσάρης): Βαβάτσικος 4, Τσαμπαλής 13(3), Γκανέτσας 6, Τριανταφύλλου 9, Νταλός, Μηλιώνης , Χαλκιάς , Κόμματος 23(2), Περρωτής 11, Γούλας 8(2)
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ (Δημητριάδης): Ιωάννου, Βουρνάς 4, Παπαδιονυσίου 11, Τοπουζίδης 7(1), Μουράτογλου 8, Σταυρόπουλος 8, Παπαρέγκας 2, Γεωργιάδης 11(1), Μουρίκης 1, Ψάλτου 12.

Γ’ Εθνική

Ακράτας 17:00 Ακράτα-Καλαμάτα(9,5)

1ο Δεκάλεπτο

Ημίχρονο 30-27

3ο δεκάλεπτο 43-33

Τελικό 61-56

Ακράτα ( Ζίζηλας): Λαφης 9, Ολύμπιος 5(1), Κατωπόδης 11 , Μανταλβάνος Κώστας 5, Μανταλβάνος Γεράσιμος 4, Μπιτσάκος 4, Οικονομόπουλος 3(1), Μαλλης 6, Βεσκούκης 12(1), Σακελλαρίου 2
Καλαμάτα (Γιαννακόπουλος): Αντωνόπουλος, Κίσσας 3 (1), Λουρμπέας , Σκοπέτος 7(1), Μαγιντόμπε 9(1), Σπηλιώτης, Γεωργανάς 3, Μπάκας 12, Τσικούρης 14 (2), Δελής 7, Παθιάκης

Πεύκης 17:00 Πεύκη(2,5)-Κεραυνός Αιγίου

1ο Δεκάλεπτο22-21

Ημίχρονο 46-42

3ο δεκάλεπτο 64-55

Τελικό  82-75

Πεύκη (Κοντομηνάς): Κυριαζόπουλος 3 (1), Τσαμπής 11, Μελλάς 22 (4), Πατωνίδης 3 (1), Τάγαρης 2, Κεχρής, Σημαιόπουλος 18 (1), Κουκάκης 21, Ίβκοβιτς, Χασάπης.
Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Στογιάνοβιτς 8, Χριστοδουλόπουλος 8 (1), Κάντας 3 (1), Φωτίου 19 (2), Ζυγάς, Σούλης, Σκλάβος 14 (2), Αγγελόπουλος 7 (1), Καραγιάννης 12, Σκόνδρας 4, Δούρος

Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος Α.Ο.Π.Α.-Αχαγιά΄82(6,5)

1ο Δεκάλεπτο 23-15

Ημίχρονο 34-33

3ο δεκάλεπτο 57-62

35′ 65-63

Τελικό 75-65

Έσπερος ΑΟΠΑ (Σπύρος Γκοργκόλης): Φραντζής 18 (3), Λαμπρόπουλος 4, Ροκανάς 4, Θανόπουλος 13 (2), Παπαγεωργίου 4, Πελεκούδας, Λυμπέρης 11 (3), Αγγελόπουλος 4, Οικονομόπουλος 16, Παπανικολόπουλος 1.
Αχαγιά ’82 (Σπύρος Δεράος): Μοσχοβάκης 21 (2), Στάνκοβιτς, Σταμόπουλος 12, Γατσούλης 12 (3), Νικολάου 2, Χαμηλός 5 (1), Τσινόπουλος Λυκούδης, Δαβάμης 15 (2), Νικολόπουλος 1.

Α1 ΕΣΚΑ-Η
13.00 (Κεφαλλονιάς) Α.Σ Κεφαλλονιάς(4,5) – Αίολος Αγυιάς  65-70

Δεκάλεπτα: 16-13, 28-31 (ημ.), 50-51, 65-70 (τελ.).

ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ(Ροδόπουλος): Χρηστάτος 3 (1), Βλασόπουλος, Πετρόπουλος 2, Μουίκης, Θεοδωράτος 4, Μπαχός 11 (3), Λιάκος 4, Γεμενετζής, Ακτύπης 13, Καραπέτσας 5 (1), Βαλιανάτος 23.

ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ(Παπαδημητρίου): Σακελλαρόπουλος 13, Τζιούβελης 11 (2), Τσαρμπόπουλος 10 (2), Στεφανίδης 3 (1), Πλατής, Καποτάς 1, Γιαννόπουλος 3 (1), Σκροπολίθας 17 (1) Σουλιώτης 12 (2).

Α2 ΕΣΚΑ-Η
15.15 (Ληξουρίου) ΝΕΟ Ληξουρίου – Ποσειδώνας Παραλίας (19,5) 83-55
16.00 (Αιγίου) ΕΦΑ Αιγίου(25,5) – ΑΓΕ Ζακύνθου 40-67

Υ.Γ. Τα χάντικαπ είναι εικονική στοιχηματική προσέγγιση από την συντακτική μας ομάδα, σύμφωνα με την δυναμικότητα των ομάδων

Β’ ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
18.00 (Αιγίου) Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου – Σκαγιοπούλειο 50-55
20.00 (Αιγίου) Ολυμπιακός Αιγίου – Γαλήνη 34-63

Β’ ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
16.00 (Αέθλειον) Α.Ε Λεχαινών – ΣΕΦΑ Ανδραβίδας 61-67
18.00 (Αέθλειον) Αιγέας Γαστούνης – Άρης Σουδεναίικων 48-34

Ενημέρωση ανά δεκάλεπτο των ομάδων της Δυτικής Ελλάδας-Αποτελέσματα ΕΣΚΑ-Η

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here