Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα με φύλλα αγώνα

0
1954
Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα με φύλλα αγώνα
Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα με φύλλα αγώνα

Σήμερα ο Α.Ο. Αγρινίου φιλοξενεί το Πευκοχώρι στις 17:00 και την ίδια ώρα ο Χαρίλαος Τρικούπης φιλοξενείται από τον Ερμή Αγυιάς για την Β’ Εθνική Βορρά. Για την Γ’ Εθνική, την ίδια ώρα έχουμε την Αχαϊκή σύγκρουση του Εσπέρου Α.Ο.Π.Α. με την νεοφώτιστη Αχαγιά ’82 στο κλειστό της Παναγίας Αλεξιώτισσας, την Ακράτα να φιλοξενεί την Καλαμάτα και τον Κεραυνό Αιγίου να αγωνίζεται στην πρωτεύουσα με την Πεύκη.Δείτε τα χθεσινά αποτελέσματα με τα φύλλα αγώνα και αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα με εικονικές στοιχηματικές αποδόσεις:

Β΄Εθνική Βορρά

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Α.ΟΑγρινίου-Ευρώπης Πευκοχωρίου(4,5)

Αγιάς Λάρ.17.00 Ερμής Αγιάς-Χαρίλαος Τρικούπης (2,5)

Γ’ Εθνική

Ακράτας 17:00 Ακράτα-Καλαμάτα(9,5)

Πεύκης 17:00 Πεύκη(2,5)-Κεραυνός Αιγίου

Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος Α.Ο.Π.Α.-Αχαγιά΄82(6,5)

Α1 ΕΣΚΑ-Η
13.00 (Κεφαλλονιάς) Α.Σ Κεφαλλονιάς(4,5) – Αίολος Αγυιάς  65-70

Α2 ΕΣΚΑ-Η
15.15 (Ληξουρίου) ΝΕΟ Ληξουρίου – Ποσειδώνας Παραλίας (19,5)
16.00 (Αιγίου) ΕΦΑ Αιγίου(25,5) – ΑΓΕ Ζακύνθου

Υ.Γ. Τα χάντικαπ είναι εικονική στοιχηματική προσέγγιση από την συντακτική μας ομάδα, σύμφωνα με την δυναμικότητα των ομάδων

Β’ ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
18.00 (Αιγίου) Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου – Σκαγιοπούλειο
20.00 (Αιγίου) Ολυμπιακός Αιγίου – Γαλήνη

Β’ ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
16.00 (Αέθλειον) Α.Ε Λεχαινών – ΣΕΦΑ Ανδραβίδας
18.00 (Αέθλειον) Αιγέας Γαστούνης – Άρης Σουδεναίικων

Χθεσινά αποτελέσματα:

Basket League

ΔΑΚ Τόφαλος 17.00 Προμηθέας Π.-ΠΑΟΚ

5′ 4-10

1ο Δεκάλεπτο 12-18

15′ 26-20

Ημίχρονο 42-33

25′ 48-43

3ο δεκάλεπτο 51-47

35′ 56-49

Παράταση 64-64

Τελικό 73-75

Προμηθέας (Βετούλας): Κλαρκ 6, Κρόμα 8, Γιαννικόπουλος, Γκίκας 9 (3), Πέττας, Γερομιχαλός 10, Γράβας, Τσάμης, Ντίκερσον 2, Τόντιτς 19 (3), Σαρικόπουλος 1, Μουρ 18 (3).
ΠΑΟΚ (Μαρκόπουλος): Χρυσικόπουλος 6, Κόνιαρης 2, Τσόχλας 5 (1), Τέιλορ, Μιλιένοβιτς 12, Γλυνιαδάκης 14, Σάιμπερτ 3, Μπράιαντ 14, Πέινερς 14 (1), Κλάντον 5.

Βενετόκλειο 17.00 Κολοσσός Ρόδου-Απόλλων Πάτρας

5′ 10-8

1ο Δεκάλεπτο 22-14

15′ 26-19

Ημίχρονο 39-27

25′ 42-37

3ο δεκάλεπτο 53-39

35′ 57-51

Τελικό 71-59

Κολοσσός Ρόδου (Λυκογιάννης): Ρέντικ 16 (14ριμπ.), Γεωργαλλής 2, Ρέλεφορντ 13 (2), Βασιλόπουλος 11 (3), Χολ, Λιάπης, Τσούκου, Σαλούστρος 11 (2), Αγγελάκος, Άχονεν 14 (2), Παπαδάκης 2, Γουότσον 2.

Απόλλων Πάτρας (Μέξας): Κόμπινς 4, Χίκι 6 (2), Βεργίνης 22 (4), Σλαφτσάκης 2, Τσιάρας 2, Νιφόρας, Ντούβνιακ 11, Διαμαντάκος, Μπάβτσιτς 8 (1), Κουζέλογλου 4, Μπαζίνας, Καλινόσκι.

ΔΚΓ Ήλιδας 17.00 Κόροιβος-Τρίκαλα

 

5′ 9-12

1ο Δεκάλεπτο 29-18

15′ 42-26

Ημίχρονο 51-38

25′  55-46

3ο δεκάλεπτο 64-60

35′ 72-65

Τελικό 87-76

Κόροιβος (Καλαμπάκος): Μπράουν 11 (1), Γκότσερ 29 (3), Σπυριδωνίδης 6 (2), Πόλαρντ 9, Χολ 8, Μιλουτίνοβιτς 11 (2), Μιχάλογλου, Βαν Οστρουμ 13, Σαχπατσίδης, Χατζηνικόλας, Αποστολίδης.

Τρίκαλα (Καστρίτης): Κάφεϊ 9 (1), Μπιρούτα 20, Τσαγκαράκης 8 (2), Μπάρλοου 13 (1), Χότον 2, Μανωλόπουλος 13 (3), Λίποβι 9 (2), Ατιτς, Πουλιανίτης 2, Καλλές, Βαρυτιμιάδης.

Α2
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Αίολος Αστακού

Α.Ε. Ψυχικού — Α.Μ.Σ. Αίολος Αστακού

17:00

5′ 4-8

1ο Δεκάλεπτο 11-19

15′ 24-25

Ημίχρονο 31-27

25′ 34-39

3ο δεκάλεπτο 39-47

35′ 49-51

38′  61-61

 

39′ 63-65

Τελικό 66-67

ΨΥΧΙΚΟ (Ρεμεντέλας): Νίκου 9 (1), Αχής 7 (1), Τσιότρας 3 (1), Παπανικολάου 12 (1), Σακελλαρίου, Βλάχος, Γιαννίκος, Μαγουλάς, Μουράτος 14, Σίνης 9 (1), Τσιώκος 9, Χρυσός 3 (1).
ΑΙΟΛΟΣ (Κουταλιανός): Μπρόζος 5 (1), Θεοδωράκος, Κουμπούρας 15, Παπαδιονυσίου, Κατσαρές 5, Γκάτζιας, Κακλαμάνος 14, Κιτσούλης 8, Κασαμπαλής, Χαρισμίδης 8, Λυμπάρης 4, Γκιζογιάννης 8 (2).

Β’ ΕΣΚΑ-Η 1ος Όμιλος
18.00 (Ροιτίκων) Ιωνικός – Α.Ε Προαστείου 45-60
20.00 (Ροιτίκων) Σείριος – ΝΕΠ 56-58

Β’ ΕΣΚΑ-Η 2ος Όμιλος
18.00 (Αλεξιώτισσας) Τρίτων – Ηρακλής Πύργου 57-32
20.00 (Αλεξιώτισσας) Πατρέας – Πυρσός 81-79

 Σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα-Χθεσινά αποτελέσματα με φύλλα αγώνα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here