Κύπελλο ΕΣΚΑΗ: Δείτε τα αποτελέσματα του 1ού γύρου-16 ομάδες συνεχίζουν στον β’ γύρο

0
8666
Κύπελλο ΕΣΚΑΗ: Δείτε τα αποτελέσματα του 1ού γύρου-16 ομάδες συνεχίζουν στον β' γύρο

Ολοκληρώθηκε ο πρώτος γύρος του Κυπέλλου ΕΣΚΑΗ χωρίς κάποια έκπληξη. Την Παρασκευή 12 Μάϊου, έχει προγραμματισθεί η κλήρωση της δεύτερης φάσης όπου δέκα έξι ομάδες θα μπουν στην κληρωτίδα. Όλοι οι αγώνες είναι νοκ άουτ. Δείτε τα φύλλα αγώνα της Α’ Φάσης και αναλυτικά τις 16 ομάδες που συνεχίζουν στον θεσμό:

 

 

Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 38-88
Δεκάλεπτα: 03-35, 17-56, 31-77, 38-88
 
Α.Σ ΣΟΠΩΤΟ: (Κουρής) Τσατσούλης 3, Κουρής, Αντωνίου 4, Τσουκαλάς 6(1), Γιακουμάκης, Κυριαζής 6, Σακελλαρόπουλος 2, Β.Παπαγεωργίου 10(1), Βαλέρας 7, Α.Παπαγεωργίου.
 
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ: (Θεοχάρης) Ζαχαρόπουλος 13(1), Πανταζόπουλος, Αναστασόπουλος 11(2), Ι.Αγγιούς 6, Ζαρίφης 19(4), Λεοντίου 11(1), Καρατζαφέρης 9, Μπουντουράσας 2, Πανής 7(1), Πανοβράκος 4, Γαλύφας 6.
 
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ 2017 54-98
Δεκάλεπτα: 18-30, 30-53, 46-80, 54-98.
 
ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ: (Καραχατζίδης) Τριανταφύλλου 13(1), Λουκάς, Μουρκογιάννης 4, Μπακουλόπουλος 4, Παπαδόπουλος 5, Στραβοράβδης17(3), Παπαπαύλου 3(1), Ανδρουτσόπουλος 8.
 
ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ 2017: (Πέτροβιτς) Καραλής 8(2), Μήτταρης 4, Κουνάδης 26 (4), Ρουμελιώτης 23, Σ.Καρατζάς 10, Γ.Καρατζάς 14, Φουσέκης 9, Νίκας 4, Αγγελετόπουλος.
 
Α.Ο ΣΕΙΡΙΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ 56-62
Δεκάλεπτα: 13-09, 30-25, 42-51, 56-62
 
Α.Ο ΣΕΙΡΙΟΣ: (Σταματόπουλος) Χριστοδουλής 11(1), Ζανιάς 14(3), Π.Τσίρος, Δ.Λιόλιος 12(2), Μπινιάκου 5(1), Λαυτσίδης 5, Μιχαλάκος, Φ.Τσίρος 4, Γασπαράτος 5.
 
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ: (Σουλιντζής) Παγιατάκης, Σπυριδωνίδης 18(2), Καρκαμπούλιας, Ηλιόπουλος 1, Τσότσος 14(4), Γουβέλης 12(1), Αμίτσης 8, Σκαλτσάς 7, Παπαζιάκας 2.
 
Γ.Ε ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΟΣ – ΓΕΠ ΙΦΙΤΟΣ 65-76
Δεκάλεπτα: 09-14, 26-34, 42-62, 65-76
 
Γ.Ε ΣΚΙΛΛΟΥΝΤΟΣ: (Μοσχοπούλου) Αναστασόπουλος 17, Μπούκλης 5(1), Γενοβέζος 8, Σαγρής 2, Καλογερόπουλος 22, Π.Καρνάρος 3, Κουτσόπουλος 6(2), Σιδηροκαστρίτης 2, Α.Καρνάρος, Μπαλιούκος .
 
ΓΕΠ ΙΦΙΤΟΣ: (Π.Φάκλαρης) Ι.Φάκλαρης 19(2), Μαρκάκης 5(1), Μπεκρής 19(5), Κουκούμης 17(3), Αναγνώπουλος, Καραλής 2, Παπαδόπουλος 12, Χρυσανθόπουλος 2.
 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΟΥ – Α.Ε ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ 68-79
Δεκάλεπτα: 15-26, 35-45, 50-65, 68-79
 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΟΥ: (Σκίπης) Κουρέας 6(2), Δημόπουλος 5(1), Γιαννάτος 11, Σακελλαρίου 19(5), Καραλής 7(1), Γεωργόπουλος 14, Λαϊνόπουλος, Λαμπρόπουλος 5(1).
 
Α.Ε ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ: (Καρύδας) Ρέντζος, Ν.Κατοχιανός 11(1), Μηλέσης, Θεοδωρόπουλος 7(1), Γ.Κατοχιανός , Χαλικιάς 15(1), Τσιχλιάς 2, Γιαρικάνης 3(1), Καστελιώτης 16, Χριστοφοράτος 6, Ρούνης 19.
 
Γ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ – Γ.Σ ΑΧΑΙΚΟΣ 57-52
Δεκάλεπτα: 12-18, 30-26, 43-39, 57-52.
 
Γ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ: (Δαλαμάρας) Καραγιάννης, Κολοτούρος 9, Βισβάρδης, Κοτσέτας 12(1), Μαρίνος 13, Σκουρλής, Τρικόγιας 1, Κουσούνης 12(2), Λεμποτέσης 7(1), Σουπούλι 3(1), Παπαχρήστου.
 
Γ.Σ ΑΧΑΙΚΟΣ: (Μαρινάκης) Καλογερόπουλος, Σίνος 1, Βεσκούκης 10(1), Πανουτσόπουλος 6, Μαργαρίτης 16(1), Ταρνάρης 10(1), Ξενογιάννης 3(1), Καρανικόλας, Βλάχος 6, Μπατζαλής.
 
Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ 78-76
Δεκάλεπτα: 21-22, 44-38, 62-56, 78-76
 
Α.Σ ΤΡΙΤΩΝ : (Κατηφόρης) Μαντάς 12(2), Ν.Λιόλιος 25, Λαζανάς 10, Νικολόπουλος 12(2), Τσιμιγκάτος 9, Μίχος, Πανέτας, Φίζι , Μέρμηγκας 10.
 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΥΙΑΣ: (Διονυσάτος) Λατάνης, Φίλης 8(2), Μιχελής 2, Κόγκος 2, Μίχος 17(2), Τσαγκρώνης, Δημακόπουλος 27(2), Καρόκης 2, Κρικέλας 18(3), Μαλαμής, Γκόγκος .
 
 
 
Οι 16 ομάδες του 2ου Γύρου
 
1 Α.Ε. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ
2 ΓΕΠ ΙΦΙΤΟΣ
3 Γ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
4 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΑΙΊΚΩΝ
6 ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ 2017
7 Α.Σ. ΤΡΙΤΩΝ
8 Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
9 Α.Ο. ΔΥΜΗΣ ’07
10 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
11 Α.Ε. ΑΓΥΙΑΣ
12 Ε.Α. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
13 ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
14 Α.Ο. ΠΥΡΣΟΣ
15 ΕΑΠ
16 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΑΑ
 

Κύπελλο ΕΣΚΑΗ: Δείτε τα αποτελέσματα του 1ού γύρου-16 ομάδες συνεχίζουν στον β’ γύρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here