Κύπελλο ΕΣΚΑΗ: Δείτε τα αποτελέσματα του 2ου γύρου-Το πρόγραμμα του 3ου γύρου

0
8020
Κύπελλο ΕΣΚΑΗ: Δείτε τα αποτελέσματα του 2ου γύρου-Το πρόγραμμα του 3ου γύρου
Με το παιχνίδι Α.Ο. Πυρσός-Α.Ε. Αγυιάς 77-75 και μετά την παραίτηση του Κεραυνού Αιγίου από την συνέχεια της διοργάνωσης ολοκληρώθηκε η 2η φάση του κυπέλλου ΕΣΚΑ-Η 2023. Δείτε όλα τα αποτελέσματα με τα φύλλα αγώνα, καθώς και το πρόγραμμα της Γ’ Φάσης, όπου έχει ήδη διεξαχθεί το παιχνίδι της Α.Ε. Βαρθολομιού με την Απολλωνιάδα, όπου κέρδισαν οι γηπεδούχοι με ένα καλάθι. Αναλυτικά:
 
 
Κύπελλο ΕΣΚΑ-Η 2023: Τα φύλλα αγώνα της 2ης Φάσης
 
Α.Σ. ΤΡΙΤΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 77-85
Δεκάλεπτα: 20-30, 37-44, 53-72, 77-85
 
Α.Σ. ΤΡΙΤΩΝ  (Κατηφόρης) : Μαντάς 8(1), Ν. Λιόλιος 20, Μαυρόγιαννης 2, Λαζανάς 2, Γεωργούλης, Π. Λιόλιος 15(1), Πανέτας 6, Μέρμηγκας 18(2), Παπαδόπουλος 6.
 
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Θεοχάρης) : Ζαχαρόπουλος 11(1), Πανταζόπουλος, Αναστασόπουλος 7(1), Ι.Αγγιούς, Ζαρίφης 9(1), Λεοντίου 14(3), Ζέλι, Καρατζαφέρης 8, Μπουντουράσας 20(6), Πανής 3(1), Πανοβράκος 4, Γαλύφας 9.
 
Α.Ε. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ – Α.Ο. ΔΥΜΗΣ ΄07 72-60
Δεκάλεπτα: 17-18, 39-35, 49-49, 72-60
 
Α.Ε. ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ (Καρύδας) : Ν. Κατοχιανός 14(3), Μηλέσης 3, Θεοδωρόπουλος 7(1), Χαλικιάς 5(1), Γιαρικάνης, Καστελιώτης 5, Ρούνης 30(1), Αγραπιδάκης 8.
 
Α.Ο. ΔΥΜΗΣ ΄07 (Μαντάς) : Κατσιδήμας 3(1), Τόκας 10, Χρυσανθακόπουλος 13(1), Τούμπουλης 8(2), Κωνσταντινόπουλος 17(1), Λαδάς, Λιάκος 9(3).
 
Γ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ – ΓΕΠ ΊΦΙΤΟΣ 64-55
Δεκάλεπτα: 11-14, 28-30, 47-39, 64-55.
 
Γ.Σ. ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ (Δαλαμάρας) : Καραγιάννης, Κολοτούρος 15, Βισβάρδης, Κοτσέτας 1, Μαρίνος 12, Σκουρλής 2, Τρικόγιας 3(1), Κουσούνης 6(1), Λεμποτέσης 11(1), Σουπούλι 9, Γρούντας, Παπαχρήστου 5(1).
 
ΓΕΠ ΊΦΙΤΟΣ (Π. Φάκλαρης) : Ι. Φάκλαρης 15(1), Μιχαλόπουλος 3(1), Αναγνωστόπουλος, Κουκούμης 14(2), Αναγνώπουλος 9, Καραλής 3(1), Παπαδόπουλος 11, Χρυσανθόπουλος.
 
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ 56-66
Δεκάλεπτα: 17-12, 26-32, 43-45, 56-66
 
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ (Βουρνάς) : Αλαφοδήμος 4, Αντζουλάτος, Τσαούσης 3(1), Ε.Γιαλελής 4, Αργυρόπουλος 6, Ντούλες 13(3), Γιωτόπουλος 10, Γιαννακόπουλος 16.
 
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ (Πολυδωρόπουλος) : Ντεμίρης, Καραπιπέρης 12(2), Ρούπας 2, Γιαννακόπουλος 2, Φιλίππου 5, Χρυσανθόπουλος 19, Μηλιτσόπουλος 16(1), Βετούλας, Παπανικολάου, Σταθόπουλος 10, Κιτσαράς.
 
ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ 2017 – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΑΑ 63-84
Δεκάλεπτα: 14-21, 30-49, 52-69, 63-84.
 
ΝΕΟΙ ΓΛΑΥΚΟΥ 2017 (Πέτροβιτς) : Καραλής 13(1), Κουνάδης 4(1), Νίκας 6, Σ. Καρατζάς 10, Φουσέκης 2, Αγγελετόπουλος 21, Σκαρμούτσος 7(1), Πανταζόπουλος.
 
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΣΑΑ (Τουβάκης) : Τουλάτος 15, Κωνσταντόπουλος 3(1), Μάγκος 20(5), Δημόπουλος 17(5), Χατζηβασιλείου, Γ. Μπαράκος 5(1), Δ. Μπαράκος 6(2), Μπίκας 8, Αναστασίου 10, Γεωργόπουλος.
 
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ – Ε.Α ΠΑΡΑΛΙΑΣ 61-85
Δεκάλεπτα: 15-16, 34-34, 50-56, 61-85
 
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ (Σουλιντζής) : Σπυριδωνίδης 13(2), Τσότσος 11(1), Καρκαμπούλιας 5, Θεοδωρόπουλος 16(4), Ηλιόπουλος 11(3), Γουβέλης 5(1), Παπαζιάκας.
 
Ε.Α. ΠΑΡΑΛΙΑΣ (Μπαζίνας) : Τζερμπατζίδης 6, Μπέλλος 16, Ε.Καρυστινός 7(2), Αδαμόπουλος 21(3), Γιαννιώτης 4(1), Καρπούζης, Παπακωνσταντίνου 18(2), Κασπίρης, Ρέβελας 13.
 
Α.Ο ΠΥΡΣΟΣ – Α.Ε ΑΓΥΙΑΣ 77-75
Δεκάλεπτα: 14-22, 35-41, 53-62, 77-75
 
Α.Ο. ΠΥΡΣΟΣ (Σολωμός- Αγαλόπουλος) : Τάγκαλος 5(1), Τριανταφύλλου 13(3), Κεφαλάς 9, Αντωνόπουλος 2, Κοροβέσης 12(2), Γιαννόπουλος 8, Πασχαλίδης 2, Κούγιας 2, Μουλλαράς 19(3), Μακρής 5, Α.Στρέκλας.
 
Α.Ε. ΑΓΥΙΑΣ (Χατζάρας) : Βαλαής 9(1), Τσουκαλάς, Κεκερής 10, Σίψας, Λ.Ευστρατιάδης 6, Πουλάκης 5(1), Χριστόπουλος 13(3), Λαγογιάννης 20(1), Στόλλας 12.
 
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΑΠ 0-20
 

 

3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/06/2023 19:00 ΚΛ.ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
28/05/2023 20:00 ΚΛ.ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΑΕ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 75-73
31/05/2023 20:00 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ε.Α.Π. 0-0
    (ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0

Κύπελλο ΕΣΚΑΗ: Δείτε τα αποτελέσματα του 2ου γύρου-Το πρόγραμμα του 3ου γύρου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here